Kdo je… Jeremy Leabres

Každý z vás kdo viděl nejnovější video od Emerica MADE Chapter One určitě nepřehlédl profil nejnovějšího přírůstku do jejich teamu jménem Jeremy Leabres. Do té doby úplně neznámý týpek, kterého nikdo neznal a po vydání Emerica video jeho jméno vylítlo do skejtových nebes.

Do tohoto kluka by jste určitě na první pohled netipli co má v nohách

Do tohoto kluka by jste určitě na první pohled netipli co má v nohách

 

Poprvé jsem slyšel jeho jméno před pár měsíci, kdy mi ve schránce přistál srpnový Thrasher mag.  Tam se Jeremy objevil v jedné rubrice na objevování talentů a už z jeho tří fotek co tam měl mi bylo jasné, že tohle nebude jen tak nějaký floutek. Ihned jsem jeho jméno házel do vyhledávače na youtube, ale bohužel žádný full part, nebo něco podobného mi to nenašlo, jen pár starších videí.

Stačilo si však počkat měsíc, kdy se do světa dostala zpráva o novém amatérovi za Emerica, kterým nebyl nikdo jiný než právě Jeremy a ihned se informace o něm začaly jen hrnout.

 

Fakie bs lipslide na ne zrovna příjemném railu

Fakie bs lipslide na ne zrovna příjemném railu

 

Tak pojďme si o Jeremym povědět víc. Jeremy Leabres se narodil ve slunné Kalifornii ve městě Corona a po světě běhá už 19 let, z čehož posledních 9 let zasvětil právě skateboardingu. Ke sponzoringu se dostal přes svého kámoše Billy Markse, kterému ukázal své záběry a když je Billy viděl, okamžitě je ukázal manažerovi Toy Machine a Jeremy se tak stal flow riderem. Aby si Jeremyho trochu lépe otestovali, vzali ho sebou na loňský Thrasher King of the road 2012, kde se ukázal jako solidní teamový hráč a přispěl k druhému místu Toy Machine hodně body. To mělo za následek dalšího sponzora, kterým byly boty Decline a následně k tomu přibyly oblečení RVCA, kolečka PIG a trucky Independent.

 

Nejnovější reklama na Toy machine jakožto čerstvý amatér

Nejnovější reklama na Toy machine jakožto čerstvý amatér

 

Díky Toy Machine se tak stal dobrým kámošem s Leo Romerem, který si nemohl nevšimnout jeho neuvěřitelného talentu a od začátku letošního roku tak začal obouvat boty Emerica. To už samozřejmě bylo točení pro MADE Chapter One v plném proudu, ale i tak Jeremyho Emerica kameraman Jon Miner vyzval, aby spolu natočili part, jakožto nový přírůstek do teamu. Taková příležitost se nenaskytne jen tak někomu a tak Jeremy věděl do čeho jde a podle toho taky vypadal jeho přístup. O tom jste se mohli přesvědčit v již zmiňovaném Emerica videu, kde má Jeremy hned úvodní part, jako představení nejnovějšího amatéra do jejich teamu. Povýšení na amatéra se dočkal taky u Toy Machine a jeho první reklamu můžete vidět výše.

Jeremyho kickflip bs 5-0, pro které se vracel 8krát než ho vrátil

Jeremyho kickflip bs 5-0, pro které se vracel 8krát než ho vrátil

 

Další zajímavostí je určitě to, že jeho máma pracuje jako policajtka u LAPD a takže o hromadu historek není nouze, jako když se třeba převlékla za prostitutku a šla sbalit nějaké drogové dealery do jednoho hotelu, nebo jak hledala profíka Patricka Melchera za prodávání drog.

Reklama na RVCA. Taková pohodička

Reklama na RVCA. Taková pohodička

 

Jeremy hned po premiéře Emerica videa vyrazil s Leo Romerem a Collinem Provostem na tour po Evropě, aby propagovali video a momentálně se věnuje točení do nově vznikajícího Toy Machine videa, kde by měl mít opět svůj part.

Jméno Jeremy Leabres si určitě zapamatujte, pokud jste tak již neučinili, protože jestli to tak s ním půjde dál, tak z něho jednou bude legenda jako Andrew Reynolds, má totiž k tomu našlápnuto jak cip!

 

Jeremyho sponzoři aktuálně jsou: Emerica, Toy Machine, RVCA, Pig wheels, Independent, Bro style, Union Leather Works a Active skateshop.

 

Jeremyho part z rok starého lokálního videa WYSIWYG:

 

Autor: Kopa Rubrika: Kdo je ..., Rubriky