5 rad, jak bejt víc hustej

Ve spolupráci s Jenkem magazínem vám přinášíme 5 rad, jak bejt víc hustej. To rozhodně využijete ve skateparku, až budete machrovat na patnáctiletý děcka nebo až budete dělat chytrý u piva.

 

 

Ignoruj lidi, který jsi už někdy potkal – dělej, že je neznáš: Je jedno, kolikrát jste se už viděli a „skejtovali spolu“, jestliže nejsou v tvojí partě, prostě dělej, že si je nepamatuješ. Představ si, že máš něco jako krátkodobou ztrátu paměti a až se ti počtvrtý představí (nebo se zmíní o tom, jak jste se tuhle potkali), řekni něco jako: „Jooo, seš mi nějakej povědomej…“

 

Prostě buď „drsnej“: Znáš to, když jsi byl mladej kluk a obdivoval ty starší a hustější skejtry? Přesně to je pocit, kterej chceš vzbuzovat ve všech ostatních. Nejjednodušší cesta je: 1) nedívat se osobě, se kterou mluvíš, do očí, 2) pomlouvat ji za zády a 3) chovat se v podstatě jako holka ze střední.

 

Vždycky říkej opak toho, co říkají ostatní: Jestliže si ostatní myslí, že nový Girl video je dobrý, tak je prostě jenom „OK“. Když si myslí, že DGK video bylo nuda, dej jim přednášku o tom, jak bylo kurva úžasný!

 

Každej skejtr je „tvůj brácha“: Když někdo začne mluvit o pro skaterovi nebo lokálním zabijákovi, nezapomeň je ujistit o tom, že to jsou „tví bráchové“. Ustupte dozadu! Jestliže ta konkrétní osoba žije hodně daleko nebo je dokonce z jiný země, řekněte, že je to „kámoš tvýho bráchy“. Ha! Zní to dost obecně, ale pořád vypadáš dost hustě!

 

Dělej triky, co zrovna frčí: Ve skateboardingu jsou tisícovky různých triků, ne všechny byly vynalezeny ve stejnou dobu a za stejnejch podmínek. Obvykle nejlepší cestou, jak najít ty nejvíc „IN“ triky, je podívat se na nejnovější video z východního pobřeží. Naučíš se pár z těch triků a skatenerdi ti budou líbat nohy!

 

Text: James Lee
Původní ilustrace:
Michael Giurato

 

 Sledujte Jenkem Magazine na Facebooku a Twitteru!

 

Autor: Rafan Rubrika: Vzdělání