Blackcomb.cz: vložky do bot Footprints šetří tvoje klouby!

Jízda na skejtu, to jsou neustále dopady a zátěž na kluby. A triky jsou samozřejmě ta největší sranda, ale taky tvrdá práce pro tělo a někdy bohužel i zranění. Opakující se dopady na zem při náročnějším ježdění namáhají kolečka i samotné prkno, opotřebovávají se však také kolena. Bolest v kloubech pochopitelně ježdění neprospívá a tělo tak dává najevo, že něco není v pořádku. Jednou z možnosté co s tím dělat jsou vložky Footprint.

Footprint na Blackcomb.cz

Footprint na Blackcomb.cz

 

Naštěstí se skejtování vyvíjí a na trhu se objevil způsob, jak trénovat naplno a přitom si zbytečně neničit zdraví. Sportovní vložky do bot Footprint Gamechengers jsou určeny PRO riderům. Pod nohou a patou mají tři až čtyři milimetry hmoty, která po krátkém nahřátí v troubě (110°C) zvláční a přizpůsobí svůj tvar individualitě každé nohy. Po chvíli chůze se vložka v botě ochladí a zpevní. Při dopadu pak může díky přesnému otisku nohy dokonale vstřebávat nápor na klenbu chodidla. Podle výrobce pohlcuje neuvěřitelných 90 procent dopadové energie.

 

Vložky do bot Footprint Kingfoam se na rozdíl od modelu Gamechangeru nenahřívá v troubě a rovnou se vkládá do bot. Tvaruje se podle chodidla za studena a spoléhá na vyšší hustotu paměťové pěny, která se po smáčknutí vrací do původního tvaru. Určení sk8ové komunitě vyjadřuje i zdařilý stylový design Footprintspojený se jmény Felipe Gustava, Dana Brisse, Guy Mariana a dalších famózních riderů.

 

Základní variantou jsou pak Footprint Insole, který v sobě mají kvalitu za rozumnou cenu. Nejni to taková pecka jako Gamechangers, ale samozřejmě vliv na tvoje klouby mají taky.

 

V instruktážním videu ti Brandon Biebel představí Footprint Gamechangers a jejich přípravu v troubě, čteš dobře.

 

Tady vložky do bot ochrání skleněnou tabulku před rozbitím kuželkovou koulí, fakt to funguje. 

 

Footprint na Blackcomb.cz

Footprint na Blackcomb.cz

 

Autor: Lang Rubrika: Vzdělání