Akce Girls Spin Sk8 Wheels proběhla v červnu na Gutovce

Vydáno: 04.08.2022

 

Jedna z mála skateboardových akcí určená pouze holkám "Girls Spin Sk8 Wheels" se odehrála v sobotu 4. 6. ve skateparku Gutovka v Praze 10. Ten den byl skatepark Gutovka určen pouze holkám všech věkových kategorií a bez rozdílu dosažených dovedností.

Skatepark Gutovka byl rozdělen do dvou částí, kdy ta menší byla určená všem holkám, které se chtěli svézt na skateboardu úplně poprvé a nechat si vysvětlit základy od zkušených lektorů, kteří tam byli po celý den pouze pro ně v rámci Skate Akademie. A v té větší, v samotném skateparku, jezdily všechny holky společně a užívaly si prázdný skatepark.

Po zaplnění skateparku holkami se vyhlásily připravené soutěže ve formě bowl session a best trick contestů na vybraných sekcích podle dovedností a odpovídající zásobou triků.
Svůj prostor získaly i ty nejmenší.

"Girls Spin Sk8 Wheels" si tímto odbyla svou premiéru a na základě zpětných ohlasů se můžete do konce léta těšit na další zajímavé akce, které pro vás plánují.

Aktivity a chystané akce můžete sledovat na instagramovém účtu Girls Spin Sk8 Wheels Girls Spin Sk8 Wheels 🛹 (@girls_spin_sk8_wheels) • Fotky a videa na Instagramu

Děkujeme za podporu všem sponzorům a partnerům akce:
DC
Element
Dakine
Clarins
My Clarins
212 Heroes
Czech Skateboarding
Skaterock.cz
Boardmag.cz