Ambassadors distr. na tripu v Kalifornii

Dělat v ČR skateboarding není zrovna něco, na čem byste vydělali majlant a abyste se mohli věnovat skejtu a Skaterocku, je třeba sedět i na dvou židlích. Nebo i na třech a víc. Díky spojení brand manažerování a team manažerování, se ocitli Hank a Lang v dalekým zámoří, kde se uskutečnil veletrh Agenda. K němu se přidala i návštěva známé skate značky a k vidění toho bylo tolik, že by byl hřích se nepodělit. V článku najdeš novinky od Asphalt Yacht Club, Consolidated, Primitive, Footprint, Stereo, Sk8Mafie a dalších pecek!

Celý trip byl pod velením distribuce Ambassadors, kde sedím na zadku coby brand manager a kolega Hank manažeruje team, kde jsou nejen AMB jezdci, ale i zástupci dalších značek. A proč na Agendu? Agenda je nejlepší veletrh, kde lze vidět spojení se skateboardingem. Kdysi tomu tak bylo třeba na ISPO v Mnichově nebo na Bright v Berlíně. Oba tyto veletrhy se ale časem mění na fashion a na jiné sporty a Agenda díky svému umístění v LA je pro skateboarding top. Přeci jen sídlí v Kalifornii většina skate značek, co něco ve světě něco znamená, a není problém během hodiny okouknout novinky všech pecek, o jaké stojíš. Tak pojďme na to.

 

Asphalt Yacht Club je v Čechách druhým rokem a pomalu se začíná zabydlovat. Mezinárodní prodej má na starosti Dan Rogers, dobře známý svým působením v Prachaticích a na Mysticu. Taky když mu řeknete že jste z Čech, zahrne vás spoustou historek a začne se ptát na hodně Čechů. Až se nestačíte divit.

 

 

Vložky do bot Footprint jsou něčím, co opravdu pomáhá a kdo je jednou zkusil, už nechce jinak. Kromě nových modelů na rok 2016 chystají i nový materiál se zvýšenou patou, což bereme jako velký posun mezi modely FP. Jestli jsi ještě FP nevyzkoušel, tak bys to měl dohnat.

 

 

Značka Primitive jde nahoru velkým tempem nejen díky Markovi Zápražnému a Makakovi. Určitě i díky přítomnosti v našich Událostech 2015, kam je zařadil Kuba Šindelář. V letošním roce bude Primitive k dispozici nejen ve formě skejtů, ale bude k možné si pořídit i oblečení. A to se máte na co těšit!

 

 

Samotná Agenda nabízí spoustu značek a další galerie je mixem nejen věcí, které v ČR distribuuje AMB, ale i dalších, kterým je třeba dát prostor.

 

 

Město Santa Cruz na pobřeží u San Francisca je nejen domovem surfařů, ale je především sídlem firmy Consolidated. Bylo nám velkou ctí se stavit na pokec za Birdem a Leticií kterým děkujeme za skvělou prohlídku města, oběd a piváky.