Ambassadors Day & Night – Leftovers

Skejtová událost zimy je tady. Všechna videa už jsou natočena a jezdci si na nich dost mákli. Postupně budeme jednotlivá soutěžní videa uvolňovat a vy tak budete mít šanci si všechno pořádně nakoukat, než se spustí hlasování. Jako první malej teaser vypouštíme ven „Leftovers“ edit, ve kterým se představí všichni jezdci s jejich triky, který se do výslednejch editů nevešly.

 

 

 

 

Prostory Red Bull Max Space si přímo koledovaly o zimní využití a něco takovýho pro vás máme. Natáčelo se celý dny a noci s top českýma jezdcema, ke kterým jsme přibrali do party i pár z vás skrze soutěžní videa!

 

Pozvaní jezdci jsou:
Arnošt Ceral
David Luu
Erik Tacina
Honza Navrátil
Jirka Hronek
Jirka Houka
Martin Pek
Maxim Habanec
Štěpán Bareš
Kristián Nguyen – wild card
Petr Drahokoupil – wild card
Jenny – wild card

 

Wild Cards
Ze zaslaných videí jsme vybrali tři wild card a to Kristána Nguyena, Petra Drahokoupila a za holky pak Jenny. Všem účastníkům byl dodán speciální slevový kód na 25% slevu na eshop www.ambassadors.eu a rozhodně svoje videa nemažte! Právě jsme rozjeli Skaterock Part 2018!

 

O co se hraje?
V samotné soutěži se pak hraje o peněžní odměnu pro výherce a o věcné ceny. Tedy každý účastník akce Ambassadors Day & Night bude náležitě odměněn!

 

Hodnocení soutěže
Z třinácti soutěžních videí vyberete vy sami polovinu postupujících, kdy po zveřejnění všech videí proběhne veřejné hlasování a vybraná polovina postoupí do samotného finále. Finálové pořadí nakonec určí odborná porota. Samotné vítěze pak vyhlásíme v průběhu zimy při Ambassadors session v Redbull Max Space.