Ambassadors „King of the Flat“ postupuje do další fáze

Po loňské akci „Day & Night“, která probíhala v Max Space, se na letošní zimu přesouváme do Plechárny, kde pod patronátem dvojky Mark & Dave proběhne akcička s názvem  „King of the Flat“. 

 

 

 

 

Jak název napovídá, jde o klasickou Game of S.K.A.T.E., kdy se battly odehrají na Youtube a první se rozjedou v lednu 2020. Postupně budou zveřejňovány a celkem se zúčastní třicítka jezdců a dvě divoké karty.

Pokud bys rád věděl vše přímo z úst Marka a Davida, mrkni na video, kde ti celej projekt detailně popíšou. Součástí videa je i losování jednotlivých battlů.

 

 

 

Kompletní výpis soutěžících jmen přidáváme a je jasné, že se sešly opravdu top jména. K nim se přidali i dva vybraní skejtři, kteří skrz tag #kingoftheflat nahráli na Instagram svých pět top triků.

 

Vytvořil se pavouk s celkem 28 battly a určitě se můžete těšit na samotné semifinále a finále, které bude probíhat jako celodenní akce s programem plus koncertem, kterým bude akce zakončena. Tedy nikdo o nic nepřijde.

 

První místo získá prize money ve výši 10 000 Kč, plus věcné ceny od partnerů, kterými jsou Ambassadors, All Star CBD, Boardstar.cz, Cool Socks a to vše za podpory Skaterock.cz, Boardriding.com a Plechárny, plus místní skate club 3B Sport.

 

Součástí je i anketa (na konci článku) pro naše čtenáře. Pozorně si prohlídni pavouka a tipni si celkovýho vítěze. Pokud se sejde víc stejných tipů, bude vítěz vylosován a ten získá Ambassadors kompleta s deskou Mark & Dave.

 

A kdo že jsou ti dva vybraní, kteří se připojí v „Ambassadors King of the Flat“ k ostatním?

 

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BL3SCHAK®BOJKOT (@bleschak),

 

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Tichy (@tichykuba),

 

A tady je už kompletní pavouk rozlosovaných battlů. Nastal ještě malá změna, kterou je výměna Tomáše Weimanna za Jirku Novosáda, protože Tomáše čeká operace kolene.

 

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding