Baker has a Deathwish 2 je online!

Vydáno: 28.01.2024

Když se objevovat první zmínky o vydání druhého dílu full length videa Baker has a Deathwish, které vyšlo už před šestnácti lety, těšení bylo obrovský! A po fyzické premiéře je nyní "Baker has a Deathwish Part 2" konečně online. A je to velká bomba!

Celé video je hodinu a sedm minut dlouhé a svým partem ho otevře mlaďák Zion Effs, od kterého se máme do budoucna určitě ještě na co těšit! Procházet part po partu nemá smysl, protože bychom tady byli hodně dlouho, takže zde je jenom část jmen, na koho se můžete těšit: Elissa Steamer, Brian O´Dwyer, Justin Figueroa, Neen Williams, Pedro Delfino, Kevin "Spanky" Long, Casper Brooker, Vince Palmer, Jacopo Carozzi, Shane Heyl, Theotis Beasley, Jon Dickson, Sammy Baca, Jim Greco, Erik Ellington, Andrew Reynolds a našlapaný last part má Jamie Foy! Kromě těchto riderů se ukáže i spousta dalších a na palubu Deathwish ofiko nastupuje taky Yuri Facchini!

Díky skvělým prostřihům a perfektnímu soundtracku i editu v kombinaci s nejlepším skejtováním od mlaďáků i real OG´s z týmu celé video prostě funguje na jedničku a za sebe musím říct, že mě dlouhou dobu nebavilo full length video tolik, jako Baker has a Deathwish 2. Jde vidět, že to mezi partou funguje, a tuhle atmosféru se zase podařilo dostat i do videa, které má vibe jak dřív! Tak určitě pouštějte!