Barcelona pod nadvládou Ambassadors

Prvotní myšlenka vyrazit do Barcelony vznikla někdy v listopadu, kdy se přemýšlelo, jak odměnit lidi z týmu za jejich práci pro naší firmu. Jelikož ale nejde odměnit všechny najednou, tak jsem vybral jen hrstku z nich a bral jsem to spíše jako skate trip za sluníčkem a odpočinkem, který všichni uvítali a nejvíce asi já a Maxim.

 

Text / Foto: Vašek Žalud

Video: Jirka Novosád

 

 

 

Proto vznikl výlet do Barcelony kam jsme vyrazili, já (team manažer a fotograf v jednom), Petr Humpl, Maxim Habanec, Dan Beringer, který nahradil Davida Luu, který si 14 dní před udělal nohu, dále Honza Navrátil a Jirka Novosád coby kameraman. Všichni jsme se sešli v hotelu někdy v podvečer a Max měl naplánováno, že za námi dorazí až v pondělí. Tento trip byl, jak jsem psal výše, spíš o pohodovém a klidném režimu do kterého jsem se ale nějak nedostali a skejtovali jsme co to šlo, jak jinak v Barceloně, že?

 

 

Hledali jsme převážně neznámé nebo méně známé spoty, což byl celkem oříšek, ale kluci moc dobře věděli, kam chtějí jít a co chtějí zkusit. Samozřejmě jsme navštívili i ty známe spoty. Jednou jsme se proto vydali asi 50 km za Barcelonu vlakovou linkou, na spot, který je na basket hřišti v přístavu. Když přeskočím veškeré triky a co všechno se v Barceloně stalo, tak není vlastně moc co říct. Všichni vědí jak to na skatetripu vypadá a jak to chodí. Ráno klasická BCN snídaně, ovoce, zelenina atd., celý den skateboarding a večer pár piv a plánování kam se další den vydat. A tak stále dokola.

 

 

Proto si užijte video a fotky z tohoto tripu, které Vám řeknou víc než slova. Já děkuji všem za těchto deset dní plné srandy a skateboardingu! A samozřejmě Ambassadors distribuci za umožnění na tento trip vyrazit.

 

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding, Videa