Chocolate video Bunny Hop je online!

Tento pátek proběhla pražská premiéra nejnovějšího video počinu od legendární firmy Chocolate skateboards. Bunny Hop jest jeho název a najdete v něm krom dnes již starších čoko pánů, taky pár mladejch a dost nařachlejch synečků. Samozřejmě je potřeba se takovýmu full videu juknout na ozubení. Tak jedem na to.

Už je to nějaký úterý co sem napsal nějakou recenzi (tak se na mě za případnou snůšku hoven nezlobte). A je to ještě víc úterků, kdy firma Chocolate skateboards vydala nějaký to full, myslím jako fakt full, video. Pro dnešní generaci hltačů instagramovejch štěků, připomínám, že full video je většinou docela dlouhý a hlavně obsahuje party celýho teamu.

Čokoládový pamětníci jistě s láskou vzpomínaj na jejich počin Las Nueve Vidas De Paco z roku 1995. Tenhle kousek řízlej westernem byl naprostá pecka a moje VHSka (to byla taková jako kazeta) byla hodně prošoupaná. Právě dějová a až filmová linka mezi jednotlivejma partama byla pro Chocolate a stejně tak i pro jejich ségru Girl skateboards vždycky typická. Samozřejmě na tom má zásluhu i geniální hollywoodskej režisér Spike Jonze, kterej těm videím dodával hodně velkej pocit znovukoukatelnosti. Ten se naplno projevil v jejich masterpiecu The Chocolate Tour z roku 1999. Tohle video bylo, je a bude naprosto neuvěřitelný. A to nejen trikově, ale hlavně celkovým zpracováním. Filmový sekvence, děj a humor je v tomhle videu dosud stopro nepřekonanej a pochybuju, že někdy bude. Za tímhle tvrzením si stojím a to může klidně lecjakej osminohej členovec podat proti tomu tvrzení protest.

Ale tak abychom se taky dostali k tomu o čem má tohle bejt a to je právě Bunny Hop, který vychází právě dnes. Nebudu se tady rozepisovat o jednotlivých partech, když vám v dnešní době stačí jeden klik a můžete si užít bezmála 45 minut velmi kvalitního skateboardingu, zcela v klidu a pohodlí svýho domácího teátru nebo telefonu. Co, ale musím zmínit je naprosto vynikající intro, který vzdává holt všem předchozím Chocolate, ale i Girl video kouskům a to hlavně už zmíněnýmu Chocolate Tour videu (ty vole, nebo volo, pokud si holka, fakt běž na YT a to Chocolate Tour si pusť). Úplně se mi slzénka zaleskla v oku a manželku jsem dojatě objímal, asi 10 vteřin, což je rekord, a děti ten den ani nezfackoval. Potěšila i přítomnost legend, který sem obdivoval v době kdy mé sémě ještě bylo schopno zasít a na skateboardu sem uměl i něco víc než se jen odrážet.

Bohužel intro je prakticky to jediný, čeho se v tomhle filmo/skejto stylu dočkáme a pak už na nás drnčí jeden trik a part za druhým. Což samozřejmě není úplně k hovnu, ale intro nalákalo na další zážitek, kterej bohužel nepřišel. Každopádně vás Bunny Hop nakopne k tomu aby ste si šli okamžitě zaskejtovat a podpořily firmu Chocolate nákupem nějakýho merche nebo hardwaru. A o to přece při čumění na skate videa šlo vždycky a především. Tak hurá do toho vy bando.

Text: Ondřej „Hank“ Trávníček