ČSP 2023 Park - Říčany

Vydáno: 10.08.2023

ČSP 2023 PARK / SKATEPARK ŘÍČANY
Kategorie U15 / GIRLS / U15+
Disciplíny: PARK

Jediná zastávka Českého skateboardového poháru v disciplíně Park, se pojede dne 9.9. ve skateparku v Říčanech.
Na MČR 2023 se vyhlásí jak celkoví vítězové celé série v jednotlivých kategoriích a disciplínách, tak i mistři ČR ve skateboardingu 2023.
Závod ČSP ve skateparku v Říčanech se pojede v disciplíně park.

Změny v harmonogramu vyhrazeny. Časy se můžou změnit na základě počtu přihlášených jezdců a počasí.
Důležité info pro jezdce a kluby – helmy jsou povinné pro kategorie U15. Obě kategorie se jedou chlapci a dívky zvlášť, dle počtu přihlášených jezdců.
Přesný formát závodu naleznete na našem webu v sekci “soutěžní řád”. https://www.czechskateboarding.cz/cesky-skateboardovy-pohar/soutezni-rad 

Časový harmonogram:
10:00 Registrace jezdců
12:00 Kvalifikace GIRLS
13:00 Finále GIRLS 
14:00 Kvalifikace U15 chlapci 
15:00 Finále U15 chlapci
16:00 Kvalifikace U15 + muží
17:00 Finále U15 + muží
17:30 Best trick Matyáše Volka
18:00 Vyhlášení

Na místě bude k dispozic stánek s hardwarek skateshopu Radius a věcné ceny dále dodají firmy Ambassadors a éS, Emeria, Etnies a jede se o celkové prize money 10.000,- Kč.

Součástí závodu bude i best trick Matyáše Volka, který je říčanským rodákem a vzpomínku na něj přinášíme i prostřednictvím článku na Skaterocku. A hlavně, on to všechno vidí!Ve večerních hodinách a po přesunu na adresu Košická 29, proběhne afterparty v Bowl Baru a pro vítěze budou připravené i vouchery na útratu v baru v hodnotě 1800,-.

Důležité info pro jezdce a kluby - pro účastníky závodu do 15 ti let jsou POVINNÉ HELMY!
Systém a soutěžní řád najdete na následujícím odkaze, kde je kompletní ČSP popsáno a stejně tak i pravidla https://www.czechskateboarding.cz/cesky-skateboardovy-pohar/soutezni-rad
POZOR! Závodní série ČSP a ČSP Junior jsou určeny pouze členům České asociace skateboardingu z.s. V případě dotazu na členství kontaktujte info@czechskateboarding.cz nebo https://ucet.czechskateboarding.cz/registrace/ / https://ucet.czechskateboarding.cz/prihlaseni/ na webu.

Doporučuje se členství ověřit a nenechávat to na samotný závodní den.

ONLINE REGISTRACE v tomto článku.

Startovné: (platí se na místě v hotovosti)
Online registrace: 150 CZK
Registrace na místě: 250 CZK
Registrační formulář v tomto článku

Změny v harmonogramu vyhrazeny a upřesněny jednotlivými kluby. Časy se můžou změnit na základě počtu přihlášených jezdců a počasí.​