Další rozhovor Aliho Boulaly, tentokrát s Kevinem „Spanky“ Longem

Druhej rozhovor ze série interview s Baker týmem je venku a tentokrát sedí před Alim sám Kevin „Spanky“ Long. Série rozhovorů probíhala loni v Paříži, když byli Baker točit a budeme se bavit o střízlivění týmu, o kladech a záporech skateboardingu a dalších věcech.Pokud jsi zmeškal první rozhovor s Dustinem Dollinem, můžeš to napravit.

 

Převzato z Kingpin Magazínu

Intw v originále najdeš zde

 

Foto: Ali Boulala (zdroj: Kingpin Mag)

 

Proč jsi v Paříži?

 

Jsme tady na filmovacím výletu pro Baker 5, ne, vlastně pro Baker 4! Baker for life! Prostě jenom skejtujeme po spotech v Paříži a to je celý.

 

Máte sebou dobrýho fotografa?

 

Jo, možná by jsme mohli využít ještě dalšího.

 

Můžete využít dalšího? OK!

 

Jo, víc veselýho. Ty jdeš zítra fotit?

 

Jo, když budete dávat nějaký triky.

 

Zdroj: Skateboard Mag

 

Oba dva, ty a já jsme byli součástí negativní části skateboardingu, co bys mohl říct, že jsou ty pozitivní věci ve skateboardingu?

 

Mohl bych říct, že skateboarding má v sobě nekonečně mnoho pozitivních věcí. Je v něm prostor pro nás pro všechny k vyjádření se a k vybití divoký energie, kterou máme. Slouží k dostání našeho tělesnýho vrtění ven z těla a k usměrnění týhle energie na to správný místo. Samozřejmě je v tom i moře špatných věcí, ale o těch my všichni víme. Cestování po světě, trávení času s přáteli, být neustále venku, dobrá fyzička… všechny tyhle věci jsou k nezaplacení.

 

Krásně jsi to řekl. Když se podíváš na skateboarding, jaký je dnes, co bys vymazal, kdybys mohl?

 

Myslíš z celýho skejtování?

 

Jo, dnešního skejtování…

 

Maskovaný kalhoty, který jsou splácaný z různejch barev maskování najednou.

 

Zdroj: Emerica

 

Je hodně holek, který jezdí, ale není jich tolik ve světě profesionálního skateboardingu, proč?

 

Myslím, že je hustý, že teď jezdí tolik holek a najednou sleduju, že jsou dnes dobře přijímány. Pocházím z generace, která je jaksi protiženská a nikdy jsem si nevšimnul, jak to roste, protože ženský nebyly nijak ve skateboardingu zahrnutý. Netuším, jak to šlo dohromady ruku v ruce se skateboardingem, kterej by měl bejt pokrokovej. Nedokážu vysvětlit proč to tak bylo, ale vím, že bylo. Je očividný, že se věci mění k lepšímu a z holkama se začíná počítat.

 

Rozumím ti. Kdo by mohla být první holka, kterou bys mohl přidat k Baker?

 

Byla by to Stella, Andrewova dcera, protože fakt hustě dává!

 

Ale ta má ráda Birdhouse…

 

Element

 

Element? Ok. Takže nechce jezdit za Baker?

 

Myslím si, že to prostě nechce dostat zadarmo, chce si to sama zasloužit.

 

Což je super.

 

Jo, úctyhodný.

 

Zdroj: Skateboard Mag

 

Baker tým je skupina docela extrémních osobností, dokonce i pro skateboarding. Tým se z jednoho z nejvíc neurvalejch týmů ve skateboardingu stal jedním z těch nejvíc rozvážnejch, proč myslíš, že to tak je?

 

(Smích) Být částí toho nejvíc neurvalýho, to je to, že to občas posuneš dál, než kam jsi to posunout chtěl a to tě přinutí dělat zvláštní rozhodnutí – pro některý z nás jakýkoli. Je to prostě přirozený, když jsi divoká osobnost, můžeš to jenom držet na uzdě.

 

 

Kdyby ses měl rozhodnout, jestli přestaneš úplně skejtovat nebo budeš jezdit jenom Street League nebo skejtovat v Monster tréninkovejch zařízeních, co by sis vybral a proč?

 

(Smích) Kdybych si měl vybrat teď hned, zkusil bych skejtovat Street League a Monster tréninkový zařízení, ale netuším, jak dlouho by to trvalo a pravděpodobně bych stejně skončil. Hrozně miluju skateboarding a nemám rád tyhle postoje a prostě si nemyslím, že bych byl schopnej to bez skejtu vydržet. Co bys dělal ty?

 

Jerry Hsu a Spanky Foto: Atiba Jefferson (zdroj: Emerica)

 

Já bych asi přestal jezdit.

 

Cejtím, že by to tak udělala většina lidí. Myslím, že 99 % času v mým životě, bych taky řekl, že bych skončil, ale v tuhle chvíli jsem prostě skejtová krysa.

 

Myslím, že kdyby mi bylo čtrnáct, tak bych taky žral Monster. Ale… Dobře, další věc… Kdyby sis mohl vybrat jednu z možností – Nyjahovo tetováni na krku nebo Shleckler přes záda?

 

Samozřejmě Sheckler přes celý záda.

 

Taky to tak mám.

 

Chtěl bych Shecklerův obličej na svým krku a Nyjaha na zádech (smích).

 

Zdroj: Thrasher

 

Teď do Švédska, co víš o Švédsku?

 

Hromadu… co bys rád věděl?

 

Jenom jednu věc, cokoli…

 

Ty jsi druh, kterej odtamtud pochází, to je ta nejdůležitější věc, kterou o Švédsku vím.

 

Kevin Spanky Long a Jerry Hsu – Made 2 video

 

Oficiální švédskej Twitter účet je dávanej každej tejden náhodnýmu občanovi ke správě. Kdybys mohl šéfovat oficiální US Twitter, o čem bys tweetoval?

 

Nikdy jsem nepoužíval Twitter… je to děsivá otázka, protože náš prezident je známej svejma vznětlivejma a skandálníma tweetama.

 

Kevin se svojí ženou, Ninou (zdroj: Epicly Later´d)

 

Mohl bys tweetovat o čemkoli bys chtěl, to bys nenapsal nic?

 

Jenom bych prohlásil, jako americkej občan, že ne všichni se ztotožňujeme s tím, co náš prezident říká. Tohle naší zemi nereprezentuje.

 

V jiných zemích slaví jejich válečný vítězství, dny svatých a narozeniny politiků. Ve Švédsku slavíme skořicový žemle, vafle a šafránový pečivo. Zamysli se a řekni, který pečivo bys oslavoval ty.

 

Měl jsem to šafránový pečivo a je to hrozně dobrý. Zní to, jako byste to pěkně vychytali. Já osobně nejsem moc na pečivo. Co takhle čokoládový croisainty? Čokoládový záviny? Fakt nevím, nejsem moc na sladký.

 

Zdroj: Monster Children

 

Dobře, takže oblečení, který máš ma sobě, ses rozhodnul vzít proč? Vybral sis modrý tričko, protože Francie má modrou barvu ve vlajce?

 

Ne, to je prostě triko, který nosím každej den, vždycky když skejtuju. Když vrátím v něčem trik, tak to pak nosím znova. Jsem holt pověrčivej.

 

Takže jsi přesnej opak Dustina. Dáš v něčem trik a myslíš, že dáš díky tomu zase další trik?

 

Jo, občas to nefunguje, ale…

 

Jakej trik jsi v tom vrátil, jestli to není tajný.

 

Nepamatuju se

 

Doporuč čtenářům jednu věc.

 

Doporučuju to, že byste mě měli vzít do Švédska, abych to tam mohl pořádně obhlídnout.