Emerica’s „Young Emericans“ Video

Je jasné, že když se firma Emerica rozhodne vypustit do světa nějaké video, tak to nebude jen tak. Ve svém novém videu představí nové Young Emericans, tedy mlaďochy, kteří před sebou mají hodně slibnou budoucnost. Tak do toho.

Emerica videa byla vždy přelomová a level skateboardingu byl zde vždy úplně někde jinde. Jinak tomu není ani v případě Young Emericans, který tvoří Zach Allen, Kader Sylla a Victor Aceves.

 

Že vám ani jedno z těchto jmen tolik neříká? No, dobře si je zapamatujte, protože o nich ještě hodně uslyšíme. Tohle trio totiž momentálně tvoří další nastupující Emerica generaci, aby se tak jednou přidali ke jménům jako Andrew Reynolds, Leo Romero, nebo Figgy.

 

Jako první celé video odpálí Zach Allen, který si jede klasický punkový všestranný styl a nezalekne se žádného spotu. Nedělají mu problém, raily, schody, ale ani oldschoolové pecky. K tomu všemu přidejte mega rychlost a trochu shaky style a hned vám bude jasné, že dalších pár minut se nudit nebudete.

 

 

Po té přichází na řadu lehce odpočinková část a s názvem Tour section, kde se kromě mlaďochů představí i starý dobrý Emerica team ze záběrů z různých dem a skateparků.

 

Hned po tom přichází na řadu teprve 14ti letý Kader Sylla, který je dalším z neskutečných objevů Andrew Reynoldse. Tento malý negřík má nohu stejně širokou, jako svůj skate, což mu ale očividně vůbec v ničem nevadí. Škola the Bowse tam jde sakra znát a když hned po pár sekundách předvede bs one foot 360 z gapu, tak je jasné, že tenhle prcek má před sebou hodně slibnou kariéru.

 

Nesmí chybět ani streetová montáž celého Emerica teamu, kde se opět ukáže, že tahle parta se s tím prostě nesere. Stačí jeden, dva triky od zabijáků jako Collin Provost, Jeremy Leabres a nakonec Figgyho nesmyslný rail, který vás hodně pěkně naladí na last part.

 

 

Last part vlastní Victor Aceves, což je podle mě Figgyho syn, jinak si to nedokážu vysvětlit. Každopádně je to skater, který na 100% představuje Emerica skateboarding. Obří a nekonečné raily, gapy a schody. To všechno tam sype jeden za druhým a když k tomu přidáte nabitý song a super střih, je to part, který se jen tak neokouká. A lasttrick? Škoda mluvit, to se musí vidět!

 

A dost keců! Klikejte na play, pak replay a hurá skejtovat!

 

Autor: Kopa Rubrika: Recenze, Skateboarding, Videa