FOTR 2019 je za rohem a kdo je všechno na palubě?

„Fella of the Road“, oblíbená tejdenní kratochvíle, kde jde skateboarding ruku v ruce s přátelstvím a krapet i se zhovadilostí. Všechny tři ingredience jsou třeba, aby tým v týhle „soutěži“ uspěl  a maximálně se popral se všema připravenýma nástrahama. Začínáme už příští týden!

 

 

Po třech letech jsme se rozhodli, že do tý stejný řeky vstoupíme znovu a to už celkově počtvrtý. Nápad vzniknul loni na štvanický premiéře „King of Skate“ a od nápadu ke startu mezitím poskočil skoro celej rok.

 

Ve hře jsou čtyři týmy, jejichž profily a složení si můžete prohlédnout níže. Nakonec se doopravdy potkají dvě party kámošů a dvě firemní posádky (party kámošů), takže nepsanej souboj Am vs Pro může začít.

 

Startujeme ve středu, 17. července, kdy každá z posádek otvírá úderem půlnoci obálku s úkoly a z několika českých měst se rozjíždí na týdenní kolotoč. Celej trip bude zakončenej 25. července na Štvanici.

 

O všem dění budeme samozřejmě informovat a pokud by byl přece jen zájem o aktuální postřehy z cest, sleduj #fotr_2019 a #fellaoftheroad.

 

Vyhlášení výsledků plus premiéra videí se odehraje 30. srpna!

Fella of the Road 2019 – premiéra a vyhlášení výsledků

 

 

Picnic

 

Historie se prý neopakuje, to ale neplatí pro Picnic tým, který stejně, jako při posledním FOTRovi v roce 2016 zrušil týden před začátkem svou účast. Inu, práce s teamem není úplně snadná a upřímně je nám to líto. Na tuto partu jsme se opravdu těšili, neméně než na ostatní. Zdravíme do Havířova, kde jim zbydou leda tak oči pro pláč.

 

Pessertive crew

 

Vznik plzeňský party Pessertive crew začal nevinnou myšlenkou kdysi dávno a od té doby se rozlézá a rozšiřuje jako plíseň. Mezi její záliby patří skateboarding, stavba DIY spotů, popíjení proteinových nápojů, pokuřování a odpočívání. Ve FOTRovi můžeme očekávat atakování nejvyššího umístění, avšak v limitech jejich bolavých těl a vyklidněných myslí.

 

Filip Sauer

Kukla Maskovič

 

Lumír Benda

 

Michal Majer

Martin Meliš

 

Tadeáš Brejcha

Zdeněk Janoušek

 

Ambassadors

 

Ambassadors partu jsme viděli už v roce 2016, kde se pod vedením Trávy crew stmelila takřka do rodinného kruhu. Nyní vyráží pod dozorem novopečeného ženáče, Vaška a uvidíme, jak se s nástrahami FOTRa popasují.

 

Bob Bausner

Tomáš Javůrek

Honza Machačka

Jakub Jiruška

Karel Raichl

Vašek Žalud

 

Consolidated

 

Consodlidated se skonzolidovali pro FOTRa a v uvedené sestavě, pod hokejovým vedením Bretta Whitleyho, nás nejspíš čeká smršť na čtyřech kolech, kdy si před nimi nebude žádný rádius či žena jistí.

 

Brett Whitley

Filip Korbut

Ondra Havlík

Lukáš Anderka

Milan Richter

Petr Kopka

Tomáš Hraban

 

Herna Boyz

 

Kladenští Herna Boyz vytáhli paty jak z Poldovky, tak i ze svého legendárního DIY spotu a jejich letošní dovolená se jmenuje FOTR. Uvidíme jestli všechno nenahází do beden a nechají si aspoň něco do nádrže auta.

 

Jan Bendl

Jan Rýva

Jirka Hlavsa

Pavel Abrahám

Pavel Fořtík

Zdeněk Repaň