Girl Skateboards představují svůj film „Doll“

Film „Doll“ je nejnovější snímek z produkce Girl Films a je zde rozhodně dost o čem mluvit!

Nabídka Girl skateboards v ČR.

Nabídka Girl skateboards v ČR.

Nabídka Girl skateboards v ČR.

Nabídka Girl skateboards v ČR.

 

 

Ve filmu se potkáte s celým týmem Girl, který je sám o sobě dost specifický, neboť každý rider si jede svůj typický styl jízdy. To se promítá na celém filmu, kdy jako celek funguje skvěle, ale zároveň kdybyste ho rozstříhali na několik malých partů, tak by vás v životě nenapadlo je dát dohromady, aby tvořily tento film.

 

V úvodu se potkáte s hromadou rychlejch záběrů jak skejtu, crashů, tak všeho co přišlo pod ruku a působí to fakt dost chaoticky, ale zároveň to tam prostě patří a tyhle záběry na úvod baví a zaujmou. Poté teprve přichází nějaké intro filmu a představení riderů, které je natočeno takovým stylem zábavné scénky, že připomíná intro naší všemi milované Skate 3. Pak začínají jednotlivé party nabitý skateboardingem, ale i ty jsou sem tam proloženy různým zpestřením od hororu až po fingerboardovej part.

 

Střih je rozhodně jedna z mnoha hodně povedených věcí na tomhle filmu, kterou bych chtěl vyzdvihnout. Každý trik je vidět s dostatečnou rezervou a nejsou zde žádné zbytečné, až moc rychlé střihy, které by vám hned usekly odjezdy, až na začátek filmu, kde tyto střihy byly účelný. Lepší triky, nebo triky u kterých je to třeba si prohlídnete i z více záběrů a více úhlů.

 

V celku je film vážně jedinečný, protože si v něm na svý musí přijít snad každý. Spoty jsou tam velký i malý, známý i neznámý, triky klasický i dost nevídaný, hudba všeho druhu, skejtři všeho druhu a to vše pod záštitou Girl Skateboards.

 

To už by bylo k řečem asi dost. Teď si udělej půl hodiny pauzu a pouštěj tuhle žhavou novinku!