Havířov hostil první zastávku z letošní série GOS

V sobotu 11. 7. 2020 se jela první zastávka Game Of Skate v Havířově, která je malým vynahrazením za zrušené ČSP. Z důvodu deště se musel závod přesunout do haly Semag, kterou mají v Havířově přesně pro tyhle případy. Přes nepřízeň počasí a přesunu do haly přijelo 38 závodníků z různých koutů naší země.

 

 

 

Po registraci se jely dvě věkové kategorie U14 a U23. Jednotliví riders, byli rozlosováni do dvojic a mohlo se jít na to.

 

Z kategorie U14 skončil na třetím místě Jan Kotlár, druhé místo obsadil Jakub Palovský a první místo bral Alex Rajna. Kluci na svůj věk vraceli hodně těžké a technické triky (více ve videu).

 

 

V kategorii U23 skončil na třetím místě Vojta Neděla, na druhém místě Jiří Houka a první místo bral Jakub Šindelář. Jakub byl od začátku jasný favorit na vítěze, jelikož všechny drtil těžkými technickými triky.

 

 

Po odjetí závodu se všichni přesunuli na After Party na Malé Jamajce, kde byl připravený turnaj ve stolním fotbálku, videoprojekce a hlavně mega tombola, kde skoro každý lístek byl výherní a pak nastoupil DJ Nulaa. Tancovalo se bohužel jen do 22:00, kvůli koronavirové situaci.

 

Bylo to super, ale už se těšíme na klasické závody ČSP, které doufáme, že se příští rok pojednou v klasickém režimu.

 

Děkujeme sponzorům, za ceny jak do závodů, tak do tomboly.

 

Sponzoři akce:

 

Picnic Skateshop
Autodům Vrána Škoda Havířov
Dr.Grill
Spitfire
Independent
East
Ambassadors
Skate klub Havířov

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding, Závody