Illegal Civ. | „GODSPEED“ video

Závěr tohohle podivného roku nám ještě zpříjemní perfektní full-length video od Illegal Civilization. Za tímhle projektem stojí Davonte Jolly, který dal dohromady originální video, kde se kromě IC týmu ukáže taky spousta „All-star“ kámošů.

 

Hned po intru je jasný, že tady nějaká šmela a nepoužitou footage určitě nemůžeme čekat. Celé video je rozděleno na několik partů a montáží. Po intru to odpálí technickým partem Kevin White, po kterém přichází na řadu jeden z kámošů – SOTY Ishod Wair. Jestli čekáte dva tři leftover záběry v montáži, tak se pletete – Ishod natočil férový part, který si rozhodně nepustíte jednou. Dál na nás čeká part od Zacha Sacarena, Roberta Neala s Ishem Cepedou nebo většiny týmu IC. O další dávku stylu se postarají v jedné z montáží taky Louie Lopez, Na-kel Smith, Tyshawn Jones a Kevin Bradley.

 

Předposlední part si vysloužil svým all-around zabíjením Zion Wright a laťka na last part je nastavena pěkně vysoko. Jak se dalo čekat, poslední part nemůže patřit nikomu jinému než Alexu Midlerovi. Jeho progress za poslední roky je neuvěřitelný a kromě nesmyslných railů nebo techniky se nebojí vyrazit ani na šílený „Sunset Car Wash bang“! Tohle je totálně jinde.

 

Kromě výše zmíněných se představí i velká spousta dalších jmen a celé video si určitě zaslouží velkou pozornost. I v tomhle vánočním čase byste si měli všichni hodinku času na tohle perfektní video najít!