Impure se vydali vyplenit Hostinné

Impure gang ze severu řádí jako černá ruka všude, kam páchne. Poslední místo, který jeli vyplenit, byla secret halička v krkonošským Hostinným. Samozvanej boss Frank přidal i pár písmenek, aby bylo všecko jasný a video už jen dotvoří obrázek z tohodle tripu.

 

Jako impure jsme zvyklí trávit většinu víkendů pohromadě, ježděním od města k městu, točením a hejřením. To vzhledem k aktuální situaci a tomu, že nežijeme všichni v jednom městě, není úplně možný.

 

Proto jsme zorganizovali menší reunion v podobě tripu do Hostinnýho, kterej jsme stihli přesně tejden předtím, než vyšel zákaz návštěvy celýho kraje. Nutno říct, že i tak jsme měli dost stažený prdele, když se na nás za Prahou nalepili floydi, který zastavili jedno z našich aut, zatím co druhá půlka bandy celou tuhle show pozorovala schovaná za rohem benzínky. Naštěstí šlo jen o rutinní kontrolu a pokračovalo se dál.

 

Banda vyjela v téměř kompletní sestavě. Absentujícího Kounyho a Metaxu nahradil Tommy Holub, kterej fuhrerovi věnoval úžasnej zlatej déšť (DÍKY) a Hami, kterýho jsme vzali v naději převýchovy na punkáče. Bohužel i po víkendu s impurem stále nosí šusťáky a mele něco o bulharovi…

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding