Jihlava láká na skejtový víkend

Někdy souhra náhod, která na první pohled vypadá zle, dokáže vyčarovat něco, co se na druhej pohled ukáže, jako skvělá příležitost, jak si na jeden víkend přivlastnit skejtový dění v naší zemi. Přesně to se povedlo partě z Jihlavy, kam Vás nyní na dvoudenní skateboarding chceme pozvat.

 

Celý víkend odstartuje v pátek, 21. 8.. Na tento den musela být přesunuta akce z minulé soboty, kdy byla bohužel Jihlava skrápěna deštěm a to neumožnilo její konání. Pátek bude tedy ve znamení flatu a techniky, jelikož se na místě uskuteční další závod Game of Skate z letošní série pod hlavičkou České Asociace Skateboardingu. Kompletní info najdeš v našem kalendáři nebo uvnitř FB eventu.

 

Link na Facebookovou událost najdeš ZDE.

 

 

 

Druhou akcí, kterou bude tento víkend Jihlava hostit, je už téměř legendární contest, jehož jedenáctý ročník tuto sobotu vypukne. Jedná se o Skate Local Contest, který ovládne jihlavský betoňák. Na plánu toho bude velká spousta a kompletní info najdeš v našem kalendáři nebo uvnitř FB eventu.

 

Link na Facebookovou událost najdeš ZDE.

 

 

Pevně věříme, že si v Jihlavě najde každý to svoje a obě akce proběhnou v super atmosféře a pohodě. Vysíláme na Vysočinu přání jen toho nej, ať se dílo podaří.

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding