Jihlavský skatepark v obležení Repre SkateTour

Čtvrtá a poslední zastávka skejtový repre tour po českejch skateparcích se konala v Jihlavě. Poslední srpnovou neděli nastal sice menší zádrhel v počasí a ze začátku to spíš vypadalo na tour surfový repre, ale vše se v dobré obrátilo a finálovej bod celý tour se náramně vydařil.

 

Foto: Jirka Novosád

 

 

Jihlavská zastávka nezklamala! Hned po příjezdu do jihlavského skateparku přišla deštivá tsunami a chvilkami to vypadalo spíše na surfové závody v bazénu nebo skoky do vody, než skateboard akci. Pro czechskateboarding produkční partu to nebyla ale žádná novinka. Po hodinovém dešti hned vytáhla stěrky a skatepark byl s chvilkovým zpožděním připraven na poslední zastávku Repre Skate Tour.

 

 

Po zapojení hudby se do skateparku začalo sjíždět hned několik partiček mladých skaters a celá akce za podpory CzechSkateboarding repre riders mohla začít. V programu akce nechyběla ani pořádná skate škola, do které se zapojila celá repre parta a mohla tak učit mladé zabijáky novým trickům.

 

 

Poté se odehrála tradiční představovací Game of SKATE, která se jela hlavně na místních schodech a zábradlích. Poslední pokusy na lasttrick si mezi sebou přehazovali riders Maxim Habanec a Martin Pek. Prvnímu jmenovanému to tam vyšlo o trochu lépe a hlavně dříve a vyhrál tak tuto exhibiční Game of Skate.

 

 

Poté už byla na řadě široká veřejnost a pro ně připravované BestTrick contesty, při kterých se rozdali věcné ceny těm nejlepším a mohlo se jít na podpisovou akci našeho teamu. Každý příchozí si tak mohl nechat podepsat plakát, skejta nebo prostě cokoliv od svého oblíbeného jezdce.

 

 

Celá tato poslední zastávka nakonec i přes propršený začátek vyšla nádherně a všichni skaters se tak mohli jít připravovat na začátek nového školního roku. CzechSkateboarding děkuje městu Jihlava za veškerou spolupráci a budeme se těšit na další společné akce.

 

Kompletní fotogalerii najdeš ZDE

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding