Kam na Go Skateboarding Day 2020?

Go Skateboarding Day (21. června) se nezadržitelně blíží a po roce je před námi opět oslava svátku všech skejťáků. Z důvodu všemožných opatření kolem koronaviru zatím letošní rok moc akcí nepřinesl, naštěstí se situace už umoudřuje, a tak se během nadcházejícího víkendu bude konat spousta skejtových akcí ve všech koutech republiky. V následujících řádcích si můžete projít kalendář akcí rozdělený podle měst a pro více informací o dané akci klikejte na jednotlivé plakáty.

 

Go Skateboarding Day (logo dostupné zde)

 

 

Praha

 

Go SKATE – CHILL – BBQ skateboarding day 2020

Kde: Skatepark Černý Most

Kdy: 21.6.2020

 

Mezinárodní den skateboardingu poprvé v betonovém skateparku Černý Most. Skatepark Černý Most se pyšní tradicí a třemi generacemi skateparku, tak proč ho nevyužít na tento jedinečný den, který se poveze pod heslem Only GoodTimes! Skatepark bude otevřen pouze pro skaters, které čeká den plný skateboardingu, zábavy, nekonečného BBQ, spousty doprovodných contestů, hudby a nezapomenutelných zážitků.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Kids & YoungBlood Skate Cup 2020

Kde: Skatepark Černý Most

Kdy: 20.6.2020

 

Druhý ročník skateboard contestu v betonovém street skateparku Praha – Černý Most, který je určený pouze pro mladé jezdce (kluci – holky) pouze do 15 let (včetně). Tento závod je především určen na podporu skateboardingu, mladých začínajících jezdců pro jejich zviditelnění, vyzkoušení atmosféry závodů a jejich skateboard posun.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Darkslide.cz best line contest supported by DC

Kde: Stalin

Kdy: 20.6.2020

 

Po roční pauze se vrací na Stalina tradiční akce Best line contest, kterou zaštiťuje Darkslide.cz. Jedná se o pohodové skejtové odpoledne, kdy se na konci dne vyhlásí nejlepší sérka a besttrick, co během dne padlo.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Brno

 

SKEJT & PIVO – Go Skate Day 2020

Kde: Fuzz bedny + COTR Minirampa (FBB Klub Na Dráze)

Kdy: 20.6.2020

 

V Brně se již tradičně oslaví Go Skate Day ve stylu SKEJT & PIVO, který organizují kluci z Cult of the Road ve spolupráci se Snowboard Zezula. Vše odstartuje session na Fuzz bednách (u Bobycentra) a následně se parta přesune do FBB Klub Na Dráze, kde proběhne session v minirampě a následná afterparty.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Ostrava

Sk8boarding day Sk8 Contest

Kde: Skatepark Ostrava – Poruba

Kdy: 20.6.2020

 

V porubským skatepark v Ostravě proběhne na Go Skate Day contest, kde si na své přijdou jak začátečníci, tak i pokročilí jezdci a jezdkyně. Vstup i startovné jsou za free a vyskejtovat si můžete některou z cen, které jsou v hodnotě 30 000 Kč. Pro začátečníky bude taky možnost naučení základů od hlavního coache Moravskoslezského kraje a skate týmu Ostrava.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Plzeň

 

Go Skate Day 2020

Kde: Škoda Park – Plzeň-Slovany

Kdy: 21.6.2020

 

V novém plzeňském skateparku se odehraje Go Skate Day, který organizuje Snowbitch.cz. Na akci se můžou těšit jak děti, které budou mít možnost jet KIDS SKATE CONTEST a starší skejtři si můžou odnést nějaké ceny za besttricky na různých překážkách. Celou akci zakončí pool session.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Jihlava

 

Skate Local Go skate day

Kde: Skatepark Jihlava (za špatného počasí Skatelocal spot)

Kdy: 21.6.2020

 

V jihlavském skateparku se uskuteční Skate Local Go Skate Day, kterou organizuje Skatelocal.cz. Všichni se můžou těšit na pohodový odpoledne, k dispozici bude grill na opečení toho, co si přinesete. Během odpoledne proběhnou taky contesty – Local Game of skate, Ollie contest, Best trick a session v bowlu.

 

Více informací po kliknutí na plakát

 

 

Ať už si vyberete jakoukoliv akci nebo si dáte pohodovou session s partou u vás na spotě, přejeme super skejtovej den!