Limitovaná edice Skaterock Design 2019 právě v prodeji!

Koncem loňského roku proběhlo druhé kolo kreativní soutěže Skaterock Design 2019. V něm jsme dali prostor fotografům, na rozdíl od toho předchozího, kde se autoři mohli pochlubit svými ilustracemi a malbami. Jejich úkolem tentokrát bylo pořídit ten nejlepší snímek, který vystihuje slovo „skateboarding“. Celkovým vítězem se stal Simon Bauer díky zajímavému analogovému snímku zachycující skatera čelícího agresivním psům v prostředí losangelského ditche.

 

A jak jsme slíbili, tak taky plníme. Tato skutečnost dala vzniknout zbrusu nové limitované edici v podobě desky a trika ve spolupráci s firmou Ambassadors. Simonova vítězná fotografie byla použita jako design. Sám autor popisuje celý příběh takto: „Moment na triku a desce jsem vyfotil v prosinci 2018 v průběhu session s kámošema. Vše vzniklo na momentálně už nepoužívané vodní přehradě v Los Angeles. Je na něm vyfocený my man Manny, který přesně 3.7 sekundy po vyfocení ležel do*ebaný na zemi v kaluži krve.“ 

 

Simonův Instagram: @katzinsky__

 

Více o akci Skaterock Design, kde jsou k nahlédnutí také další soutěžní fotografie.

 

Na této kolekci s názvem „Dogs““ jsme si dali záležet a proto je triko vyrobeno z certifikované 100% organické bavlny (GOTS). Celý proces respektuje etické a bio standardy a využívá výhradně udržitelnou energii (sluneční a větrnou). Vedle příjemného materiálu tak bere ohled i na stránku sociální a environmentální.  Desky jsou dostupné v několika šířkách s concavem medium nebo high. Pozor, každá deska může mít jiné barevné provedení spodní a vrchní dýhy!