Maxim Habanec je hrdým majitelem promodelu Theeve!

 

Radostná událost konečně potkala i náš kraj a mezinárodní spolupráce českýho jezdce a jeho zahraničního sponzora je tady. Řeč je o Maximu Habancovi, kterýmu u Theeve trucks vyšel PROmodel a to rovnou tuplovanej! Gratulujeme

 

 

Dlouhodobá a aktivní spolupráce se vyplatila a Theeve ocenili Maxův houževnatý přístup, který ke skateboardingu má. Vždyť pod tímhle sponzorem jezdí už skoro deset let.

 

Světlo světa tak spatřil Maximův PROmodel trucků a aby toho nebylo málo, rovnou se dohodla i další kolaborace a Max tak přináší ještě Theeve X Skate of Mind.

 

Oba promodely trucků si můžete pořídit například na Ambassadors na těchto odkazech:

Theeve CSX Maxim Habanec V3

Theeve CSX Skate of Mind V3

 

Tahle událost si zaslouží patřičnou pozornost a tak jsme Maxe poprosili o pár slov ohledně spojení jeho jména a Theeve trucks.

 

Maxim se svým promodelem trucků, skrývajících se pod názvem „Theeve CSX Maxim Habanec V3“

 

Za Theeve jezdím někdy od dob videa Black Rabbit 3, kdy mi bylo zhruba osmnáct let, což je skoro desetiletá spolupráce

 

Ze začátku jsem zkoušel skoro všechny modely a vždycky jsem jezdil buď šířku 5.25 nebo 5.5.

Aktuálně jsem si oblíbil ty 5.25, protože si nevidím kolečka, když stojím na skejtu a z nějakýho důvodu to mám prostě radši. Mám rád docela obyčejný trucky, takže do těch titanových modelů apod. jsem se úplně nezamiloval, ale CSX a TiAX byly vždycky sázka na jistotu. Nakonec jsem se ustálil na CSX 5.25.

 

Když přišla ta možnost, že bych mohl mít vlastní promodel, tak jsem nadhodil nápad kolaborace Theeve X Skate of Mind. Možnost týhle kolaborace, která je pro mě velká srdcovka klapla a mám radost, že v Theeve byli pro. Už dřív asi Skate of Mind registrovali i díky našemu výletu do LA, takže se to nakonec nějak sešlo.

 

Svoje místo si vysloužila i kolaborace mezi Theeve a Maxovým projektem Skate of Mind. Ty můžeš najít pod názvem „Theeve CSX Skate of Mind V3“

 

Kompletní realizace od nápadu po skutečnost, včetně veškerého plánování, dohadování, výroby grafiky apod, zabrala dohromady asi rok.

Co se týče technologie a vzhledu, tak do vzhledu jsem mluvil na sto procent, ale jinak jsou všechny promodely týmu postaveny na stejným profilu a technologii jako ostatní trucky.

Oboje trucky, jak promodel, tak Skate of Mind kolabo jsou k dispozici ve všech šířkách.

 

Skate of Mind kolabo je dostupný skrze Craness a Ambassadors, takže to jsme trochu limitovali. Jinak můj promodel šel do distribuce po Evropě a jestli se nějaký najdou i jinde ve světě, to upřímně úplně nevím.

 

Mám radost, že jsem si mohl oba trucky navrhnout sám a dostal jsem v tom absolutní důvěru, za což moc děkuju jak Theeve, tak i Ambassadors distribuci, díky který za Theeve vlastně od začátku jezdím.

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding