Mighty Sounds 2022

Vydáno: 23.06.2022

 

Ambassadors jsou letošními partnery festivalu Mighty Sounds, který se koná ve dnech 8.7. - 10.7. u Tábora a další info následuje.

Běžná cena je 2500,-Kč, tak využij nabídku se slevou za 1800,- na eshopu Ambassadors a vyraž s kámošema za hudbou a skejtem.

Kromě spousty kapel, dobrého jídla a zábavy se můžeš těšit i na Ambassadors stánek se speciálníma festivalovýma cenama. Nebudou chybět exhibice nebo ollie contest. K zapůjčení budou na místě naše komplety a taky lektor, pokud se skejtem začínáš.

Kapely - Dropkick Murphys, Social Distortion, Royal Republic, Acidez, Dub Pistols, REDZEC aj. 

Pro více informací, nákupu parkovacích míst, místa v kempu a jiné navštivte oficiální stránky Mighty Sounds.

FESTIVAL MIGHTY SOUNDS V ČELE SE SOCIAL DISTORTION A DROPKICK MURPHYS V ČERVENCI V TÁBOŘE 

Po dvouleté nucené pauze konečně proběhne 16. ročník festivalu Mighty Sounds. Nejnabitější line-up v historii festivalu se organizátorům po celou dobu covidovou podařilo udržet pohromadě. Ve dnech 8. – 10. července tak na letišti Aeroklubu Tábor mimo jiné vystoupí Social Distortion, Dropkick Murphys nebo Royal Republic.

16. ročník festivalu Mighty Sounds se měl původně uskutečnit v roce 2020, z dobře známých důvodů ale proběhne až letos v červenci. A je na co se těšit. Účast po letech vyjednávání potvrdili legendární Social Distortion, dále neméně slavní čelní představitelé folk punku ve světě Dropkick Murphys, nebo vysoce zábavní rock’n’rolloví Royal Republic. To ale zdaleka není všechno, výčet kvalitních žánrových jmen je dlouhý. Vystoupí Agnostic Front, Acidez, Anti-Flag, The Baboon Show, The Rumjacks, Dub Pistols a mnoho dalších. Zahraniční interprety doplňuje výběr toho nejlepšího z domácí žánrové scény, a to nejen z punkrocku, ska, punku, rockabilly nebo rock’n’rollu, ale tentokrát i z rapu a alternativy.

Festival, který je pověstný svou výjimečnou atmosférou a dobrou náladou, nabídne opět i vytříbený doprovodný program. Veškeré informace o programu a o předprodeji jsou k nalezení na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 16*

8 – 10. července 2022

Tábor, letiště Aeroklubu Tábor

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

Aftermovie Mighty Sounds 2019:

https://youtu.be/M4xthwD8720