Na Ambassadors dorazila jarní kolekce Thrasher

Kultovní časopis Thrasher letos slaví už čtyřicáté výročí fungování na skate scéně. Za tu dobu je z něj neodmyslitelná legenda, která dennodenně zásobuje celý svět nejlepším skate contentem prostřednictvím webu, ale zároveň jsou taky jedním z posledních fungujících tištěných měsíčníků ve skate světě.

 

Thrasher slaví 40. výročí (po kliknutí se dostanete na stránky Ambassadors s jarní kolekcí Thrasheru)

 

Kromě samotného skate contentu vydává Thrasher pravidelně taky kolekce oblečení a dalšího merche, který byl jeden čas vidět na každém kroku. To už naštěstí trochu opadlo a Thrasher kousky se konečně zase v pohodě dostanou do rukou skejtrů, tak jak by měl Jake Phelps radost.

 

S příchodem jara dorazila na sklad Ambassadors, který je oficiálním distributorem Thrasheru pro Českou republiku, taky nová jarní kolekce triček, mikin nebo crewnecků, ve které nechybí nové designy, včetně speciálního výročního motivu „40 Years“ od umělce Neckface. Všechny kousky z nové kolekce si můžeš prohlédnout níže a na webovky Ambassadors s novou kolekcí se dostaneš po kliknutí zde.

 

 

Trika z jarní kolekce:

 

Mikiny z jarní kolekce:

 

Kromě toho se doskladnilo taky mnoho předchozích designů oblečení, doplňků nebo taky několik čísel časáků. Všechno můžeš zkontrolovat zde.