Na Harrachov zaútočila smečka vlků

Když se sejde dobrá parta, je o zábavu postaráno a je jedno, jestli jestli je azuro a dvacet stupňů nebo noc a teploměr se motá kolem nuly. Přečti si příběh půlnočních vlků, který si užili noční Harrachov.

 

Video: Ondřej Havlík (Creative Works)

Foto: Jan Kopřiva (Kopřivák Art)

 

Půlnoční vlci přichází (zleva: Ondřej Havlík, Martin Bryndač a Filip Korbut)

 

Jedno nedělní dopoledne si Ondra Havlík psal s Filipem Korbutem, kam půjdou skejtovat. Filipova odpověď byla, že už je několik týdnů v Harrachově u rodiny a zda nechci Ondra dorazit za ním, protože v Harrachově mají příjemnej bazén. A protože Ondra v Harrachově ještě nebyl, znělo to lákavě. Hlavně, když psal, že jsou na místě ještě i zbytky posledního sněhu a že může druhý den proběhnout i lehký snowboarding. Dala se do kupy banda a v úterý dopoledne se mohlo vyrazit. Ondra vzal jsem svůj „obytňák“, skejty a snowboardy a s ženou hned ráno vyrazili.

 

Filip Korbut v poletu

 

Do Krkonoš měl dorazit i Martin Bryndač, ale ten po několika hodinách volal, že má problém s autem, že nedojedou a musí zpět do Prahy. Mezitím  ale dorazil fotograf Jan Kopřivák se svým malým synkem a plnou výbavou ve svým obytňáku.

 

Časově se všechno sešlo a tu noc měl být super úplněk a to by nebyl Ondra, aby neměl v plánu natočit pár nočních záběrů. Do té doby jsme skejtovali a užívali nádherného krkonošského počasí.

 

 

Hlavní přípravy nastaly těsně před západem slunce, to se začala chystat technik na večerní natáčení. Jaká byl radost, když se náhle zjevil Martin Bryndač se svou posádkou. Cesta jim trvala něco kolem pěti hodin, ale všichni měli radost, že se nakonec sešli.

 

Ondra Havlík při fs rock´n´rollu

 

Celý natáčení trvalo kolem tří hodin a nutno zmínit i teplotu, která se motala kolem jednoho stupně na nulou. Po natáčení jsme se všichni hřáli u ohně a klábosili ve společnosti lahvinky vína až do pozdních hodin.

 

 

 

Galerie

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding