Nová kolekce „35mm skateboards“ a výtečný edit „Sangria“ navrch

Letošní sezona se nám pomalu rozjíždí a kdy jindy dropnout novou kolekci značky, když ne teď, než všechno vypukne naplno. K tomu přibalit skvělej streetovej edit, kde v hlavních rolích působí Arnošt Ceral, Piťu Humpl a Jakub Šindelář a víc k životu nepotřebuješ.

 

 

Novinky, které jsou na trh uváděny, jsou povedený designy a svých modelů se dočkali dva rideři 35 mm stáje, Arnošt Ceral a Piťu Humpl.

Prostor se našel ale i pro povedené kolaborace, kdy své síly spojili 35mm skateboards v jednom designu s Picnic shopem a v dalším designu s Coffee Cube.

 

Všechny desky a další produkty značky „35mm skateboard“ jsou k dispozici na eshopu Ambassadors.eu. Desky z nové kolekce jsou k mání v provedení Medium a High concave a v šířkách 7,75 – 7,88 – 8,00 – 8,125 – 8,25 – 8,5.

 

Arnošt Ceral  #kurvahošitočímpart

 

Piťu Humpl #Berry

35mm x Picnic Shop

 

35mm x Coffe Cube

 

Ke každý větší příležitosti, kterou dropnutí nový kolekce bezesporu  je, se sluší a patří vydat i nějaké promo, které produkt na jeho cestě do světa podpoří.

 

Parta 35mm to vzala zostra a pro materiál do jejich promo editu si zaletěla do slunného Španělska, kde společně strávili celý týden skejtováním a točením na místech jako jsou Málaga, Toremolinos, Marbella a Benalmadena.

 

Výsledný edit dostal příznačný název Sangria, zřejmě proto, že je stejně tak opojný a osvěžující, jako onen nápoj a obsahuje tři férové street party Jakuba Šindeláře, Piťu Humpla a Arnošta Cerala.

 

Je skvělý vidět v našich končinách street part a hlavně je skvělý vidět v našich končinách kvalitní street part, což Sangria hravě splňuje.

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding, Videa