Nově na Ambassadors.eu oblečení Kaotiko, Napapijri a The Hundreds!

Vydáno: 17.04.2023

 

Chceme vám představit hned tři populární značky v oblasti streetwearu a zároveň vás nasměrovat na eshop Ambassadors.eu, kde jsou tyto brandy k dostání. Tak pojďme na to!

 

Kaotiko - více na www.ambassadors.eu

"Přivedení módy na ulici, vytvoření komunity, která sdílí mnohem víc než jen životní styl." V roce 1999 a s tímto motem značka Kaotiko podnikla své první kroky v centru Barcelony. Označení 'Made in BCN' existuje od jejich počátků. Věnují se místní textilní výrobě, odklánějí se od konceptu fast fashion a s produkty navrženými a vyráběnými v Barceloně dávají každému kousku oblečení exkluzivitu. Kvalita je jedním z jejich hlavních cílů, proto na ní pracují každý den, aby poskytli exkluzivní bonus ke každému z jejich produktů. Kromě toho chtějí zvýšit množství materiálů z udržitelnějších zdrojů, aby se snížil náš dopad na životní prostředí.

 

Napapijri - více na www.ambassadors.eu

Značka Napapijri byla založena v roce 1987 Giulianou Rossetovou, jejíž rodina vlastní Saint-Roch nejstarší palírnu v regionu Aosta Valley. Následně koupila Green Sport Monte Bianco S.p.A., malou společnost zabývající se batohy, od turínských řemeslníků. Centrála byla přesunuta do Quartu a zpočátku začala vyrábět batohy a cestovní tašky s asi patnácti zaměstnanci. Bering Bag, voskovaná plátěná taška prodávaná cestovatelům, byla prvním produktem nesoucím jméno Napapijri. V roce 1990 společnost expandovala do oblasti sportovního oblečení a představila svou typickou bundu Skidoo, lehkou bundu odolnou proti dešti, navrženou pro extrémní teploty. Samotný název značky je variací finského slova „napapiiri“, což znamená polární kruh. Norská vlajka se používá k evokování extrémních podmínek této země, dramatické krajiny a tradice slavných objevitelů.

 

The Hundreds - více na www.ambassadors.eu

The Hundreds je komunitní streetwear značka a mediální platforma s důrazem na "People Over Product". Oblečení The Hundreds, které v roce 2003 založili Bobby Kim (Bobby Hundreds) a Ben Shenassafar (Ben Hundreds), připomíná pracovní oděvy z 90. let a kmeny kalifornské subkultury. Značka The Hundreds je také ceněna pro kolaboraci s významnými partnery, např. adidas, Disney, NBA, Batman, Garfield a Jackson Pollock. Pod hlavičkou The Hundreds tak vzniká nejen oblečení, boty a doplňky, ale třeba i časopis.