Nové promo video od Sk8mafia opět posouvá level

Sk8mafia přichází s neskutečně našlapaným „Promo“ videem. V téměř třiceti minutách záběrů se představí jejich celý hvězdný tým a všichni posouvají laťku hodně vysoko.

 

Všechno odstartuje legenda Brandon Turner, který natočil regulérní full part, z kterého byste ho rozhodně netipovali na to, že příští rok slaví čtyřicáté narozeniny. Po jeho nabitém partu přichází na řadu montáž, kde se objeví Kellen James, Jimmy Cao, Marshall Heath nebo Jamie Palmore. V další části pak následuje společný part Stephena Lawyera spolu s Tiago Lopesem, kteří v rytmu tracku od Big L rozjeli pořádnou techniku. Následuje sekce legend jako jsou Javier Sarmiento, Wes Kremer, Dan Connely plus Tyler Surrey. Po téhle bombě přichází na řadu férový part od Alexe Willmse, který se před railama rozhodně strachy nerozklepe. Všechno završí neskutečný last part od Alexise Ramireze. Ten předvedl, že mu jde prostě všechno – od techniky přes kreativní polejamy a nesmyslný fs feeble dokola květináče až po switch grindy na obřích railech.

 

Sečteno podtrženo, Sk8mafia dala dohromady neskutečnou půlhodinu skejtování, které je zase na úplně jiném levelu, a rozhodně by tenhle kousek neměl nikomu uniknout!