Nové video "This" od Emerica je konečně online!

Nové video Emerica avizovala už před dvěma měsíci a po "fyzické" premiéře se nyní dočkáváme i online premiéry jejich posledního počinu s názvem "This". Jak už bylo předesíláno, hlavní stars budou zejména Collin Provost a Justin Figueroa, kolem kterých se celé video točí.

Po společném intru, ve kterém nemůže chybět charakteristický zelený filtr, vám bude jasné, že tohle bude totální pecka. Celé video vykopne zbytek týmu s montáží, kde se můžete těšit  na skejtry, jako jsou například Leo Romero, Kevin Baekkel, Jon Dickson, Dakota Servold, Julian Davidson, Erick Winkowski, Jeremy Leabres, Chris Wimer a spousta dalších. Po montáži má ještě kratší sekci Kevin "Spanky" Long, který ti ukáže, že wallride není jenom jeden a dá se s nimi vymyslet hodně!

Po téhle hodně výživné "zahřívačce" je už čas na to, na co jsme čekali - part Collina Provosta a Figgyho. Nejde o dva rozdělený party, jak jsme asi čekali, ale za to jeden devět minut dlouhý společný part, ve kterém se kluci střídají a hlavně skvěle doplňují. Collin ti připomene, že se neztratí ani v ditchi, na schodech, techničtějších railech a pop ani kreativita mu taky nechybí. Figgy si pak zase vzal na starosti primárně brutální spoty - ať už jde o velké raily nebo polety. A je to prostě nářez - od začátku druhé poloviny partu vám nezbyde nic jiného, než kroutit hlavou!