Palace vydává full-length video Beta Blockers

Vydáno: 18.08.2023

I když se za poslední roky může zdát, že Palace je už jenom vyhypovaná fashion značka, která dělá collaba se značkama jako McDonald´s, Mercedes, Gucci, Crocs, Stella Artois nebo třeba fotbalovým klubem Juventus nebo Eltonem Johnem, pořád jde o skate brand se super skate týmem. A po nějaké době kratších editů aktuálně přichází čas na vydání férového full length videa.

Jak je u Palace zvykem, ani tentokrát nečekejte HD, ale pořád se zůstává u kazet, 4:3 a charakteristického vibu videa se super prostřihy a skvělým soundtrackem. Po intru celé video odpálí Jahmir Brown s technickým partem plným zídek a wheeliček nejenom z Philly a skvělá technika pak provází celé video (jak se dá s Palace týmem čekat). Další na řadě je Ville Wester, jeden z nových přírůstků, který k Palace přešel letos po odchodu od Polar. Jeho kreativita a boradfeel je jinde a stejně tak často i výběr spotů!

Po Villem se vracíme hlavně k technickým kombům na zídkách, fajvám do cruxu, nebo cruxům do fajva, o které se postaral další z nováčků v týmu Pedro Attenborough. Na toho potom rovnou naváže one and only Lucas Puig a přestože dal dohromady spíš mini part, jeho nové záběry musí potěšit každého! 

Jamal Smith nás potom vezme zpátky do Philly, kde rozjede sérky u MUNI, na kterém se aktuálně už skejtovat bohužel nedá. Co by to bylo za Palace video, kdyby se v něm neobjevil jeden z nejstylovějších skejtrů Heitor Da Silva, který ve společném partu spolu s Kylem Wilsonem za doprovodu Tupaca procruisil město v nejlepším stylu!

Potom už přichází čas na společnou montáž, kde se objeví Jake Snelling, Danny Brady, Nick Jensen, Benny Fairfax, Lucien Clarke, Shawn Powers nebo Billy Rohan.  No a po téhle části je na řadě už “jenom” last part, o který se postaral Chevy Cannon!

Celkově se jedná o super video nabité technikou od začátku do konce, ale zároveň skvěle šlape i střih s hudbou, o který se postaral Lev Tanju! Jasně, velkých railů a obřích poletů se tady úplně nedočkáte, ale jestli máte aspoň trochu rádi techniku, určitě se nudit nebudete!