Picnic tým na návštěvě v Gold JZD

Na konci května letošního roku se na legendárním spotu GOLD JZD, který má na starost Arnošt Ceral, sešla parta Picnic teamu a jeden guest, kterým byl Martin Jurášek. Cílem bylo navštívit jeden z nejlepších DIY spotů v České Republice, natočit super materiál a zažít skvělej skateboarding s bezvadnou partou. Vše dopadlo více než na jedničku a nyní se můžete podívat, jak to celé vypadalo.

 

Text: Daniel Vojtaš

Foto: Jan Pelikán, Zdeněk Vlček

Video: Arnošt Ceral

 

Foto – Zdeněk Vlček

 

V pátek v podvečer všichni postupně dorazili na Gold JZD, kde nikdo nevěřil svým očím, když poprvé v životě viděl tento ráj pro skateboarding. Všichni se postupně seznamovali s veškerými překážkami a proběhla i mini session v U rampě nacházející se hned vedle v kryté místnosti, kterou si všichni skvěle užili.

 

Foto – Jan Pelikán

 

Další den, když se všichni pořádně probrali kávou z Arnoštovy pojízdné kuchyňky, se začalo teprve pořádně skejtovat a točit. Samozřejmě se to celý den neobešlo bez grilování a kopce srandy. Natáčení tolika skaterů padlo na dva kameramany a to se neobešlo bez drobné organizace, ale všem se podařily natočit jedinečné triky, na které můžou být více než pyšní. Skejtovou akci zakončil při večerním točení až nepříjemný pád Jiřího Houky, který ale naštěstí dopadl dobře až na bouli pod okem a natržené obočí.

 

Foto – Zdeněk Vlček

 

Celý víkend pro všechny ale dopadl více než úspěšně a Picnic team se už nemůže dočkat až toto legendární místo navštíví znovu. Níže se můžete podívat na kompletní video a fotky z tohoto senzačního víkendu. Doufáme, že se Vám budou líbit alespoň tak, jak celému teamu tento skvělý skejtový výlet.

 

 

 

 

 

 

Galerie / Foto: Zdeněk Vlček

 

 

 

Galerie / Foto: Jan Pelikán

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding, Videa