Pizza Skateboards | „Ethereum“ video

Firma Pizza Skateboards hned ze začátku roku posílá do světa plnohodnotné full length video, ve kterém se ukážou všichni aktuální riders z týmu. První part, který získal zatím ne moc známý Rahim Robinson, nás přesvědčí, že tohle video bude stát za to.
 

Rahim roztočil parádní techniku a rozhodně se vyplatí ho do budoucna sledovat. V rychlém tempu projedeme montáž a hurá k partu Jamese Gaehnera, který si libuje hlavně na railech. Dále je potřeba stoprocentně zbystřit u partu Duckyho Kovacse. Ducky už má nějaký ten pátek u Pizza vlastní promodel a jeho rail game je prostě top. Raily jsou velké téma celého videa a sedí i Bransonu Howardovi, který se od kolegů z týmu inspiroval, a kinky mu fakt den nezkazí. Tím se blížíme do finiše a před námi je už pouze perfektní all-round last part, za nímž stojí francouzský Vincent Milou. Ten to totálně zabil a jeho poslední tři triky jen tak nepochopíte.

 

Celé video, i přes absenci více velkých jmen (kromě Duckyho a Vincenta), šlape jak hodinky a úroveň skejtování, hlavně co se railů týká, je fakt hodně vysoko. Věřím, že neokoukaní skejtři si získají vaši pozornost.