Pražské návštěva Primitive proslunila mramor

Návštěva Primitive týmu, který je kompletně nacpán velkými jmény, byla pro naší zemičku určitě svátkem. Přinášíme druhý pohled na věc skrze fotky a video edit od Jirky Novosáda. 

 

Foto/Video: Jirka Novosád

 

Šéf Primitive skateboard, sám legendární Paul Rodriguez a flip bs tailslide na čtyřce / Foto: Jirka Novosád

 

Jak titulek praví, sluncem zalitý Stalin hostil tým ve složení Paul Rodriguez, Tiago Lemos, Carlos Ribeiro, Wade Desarmo, Trent McClung, JB Gillet, Marek Zápražný, Robert Neal, Tre Williams a Giovanni Vianna, který při své evropské tour navštívil i Prahu. Aby ne, jejich nejčestvější PRO, Marek Zápražný tady strávil spoustu času a proč, když už se rozdává radost, nezajet do Čech a trochu rozdat i místním.

 

Počasí hlásalo déšť, ale vesmír je mocný a pokud si něco člověk upřímně přeje, je mu to většinou dáno. Počasí bez vody si přálo jistě spousta z nás a tak jsme byli po zásluze odměněni ostrými slunečními paprsky, až z toho šla občas hlava kolem. Na svlažení hrdla byl na místě Excelent stánek, kde sice vystát frontu znamenalo dvacet minut bez sledování dema, ale základní účel osvěžení to splnilo.

 

Na místě byl mimo jiné i náš kamarád a příležitostný redakční kolega, Jirka Novosád, kterej neudělá bez foťáku ani ránu, a tak se podruhé na našem webu ještě jednou vrátíme na stalinskou plazu, kde se uskutečnila skejtová událost roku a pokocháme se jak Jirkovými fotkami, tak i jeho povedeným editem.

Markovi posíláme ještě jednou obrovskou gratulaci, dej brzo kotník do kupy a žij svůj sen. Díky Primitive za návštěvu a třeba zase někdy…