Příbramský skatepark hostil druhou zástávku Repre SkateTour 2020

Středočeská Příbram měla hostit druhou zastávku letošní série ČSP. Proto se stala i druhou v pořadí, do jejíhož skateparku zavítala česká skejtová reprezentace, aby pro lokální skejtry uspořádala workshopy, exhibici a samozřejmě i následnou potkávačku.

 

Foto: Jirka Novosád

 

 

Druhou zastávku Repre SkateTour 2020 v perfektním betonovém skateparku města Příbram nezkazily ani deštivé přeháňky! Další známý street skatepark, ve kterém se jel dříve závod ČSP hostil tuto druhou zastávku Tour. Příbramský skatepark který se nachází v nádherném městském areálu, přivítal CzechSkateboarding team v celé své kráse za podpory místní komunity a skaters.

 

 

Celé nedělní odpoledne patřilo skateboardingu pod vedením těch nejzkušenějších riders. Celá akce začala hromadným workshopem, skateboard školou, pro místní holky a kluky, kteří si tak mohli vyzkoušet atmosféru skateboardingu, vyzkoušet nové triky nebo se naučit úplné základy jízdy a samotných tricků.

 

 

Poté následovala exhibiční Game of SKATE po celém skateparku, kde jsme mohli vidět ze začátku základnější triky, které postupně přešly v nelítostný boj repre teamu proti sobě. Každý návštěvník si poté mohl nechat podepsat speciální sérii plakátů od CzechSkateboardingu repre teamu a poté se rozjely velké doprovodné BestTrick contesty pro širokou veřejnost, kde padaly od lokálních skaters šílené tricky!

 

 

Bohužel po skončení doprovodných závodů jsme museli akci zkrátit o další exhibiční show CzechSkateboarding teamu, jelikož se do skateparku přihnala bouřka a zalila překážky kompletně vodou. I tak vyšla druhá zastávka Repre SkateTour na výbornou a už teď se těšíme na podobné akce a společné projekty.

 

CzechSkateboarding děkuje městu Příbram za spolupořádání.

 

Kompletní fotogalerii z příbramské zastávky najdeš ZDE

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding