Primitive demo zbořilo Stalin

Krásně a rázně nám rozsekla tejden vejpůl návštěva skateboardovýho týmu Primitive, která se konala včera na ikonickým místě, na pražským Stalinu. Každej, kdo dorazil, mohl užít super odpoledne ve společnosti jmen Paul Rodriguez, Tiago Lemos, Carlos Ribeiro, Wade Desarmo, Trent McClung, JB Gillet, Marek Zápražný, Robert Neal, Tre Williams a Giovanni Vianna.

 

Foto: @koprivak.art

 

Tiago Lemos s neskutečným popem, kterým poslal tenhle switch pop shuvit revert až do nebe / Foto: koprivak.art

 

Taková událost se nekoná každej den a je jasný, že se musí přinášet i oběti v podobě útěků ze zaměstnání nebo třeba dlouhýho cestování. Kdo se ale na Stalina vydal, stoprocentně neprohloupil, protože Primitive dovezli super show a o zábavu a zážitky bylo postaráno.

 

Tým pohromadě, kdy akorát doskejtovali a pomalu se začali věnovat fanouškům / Foto: koprivak.art

 

Na to, že předpověď slibovala déšť, tak na mramoru to byla sakra výheň a lákala spíš k opalovačce, než k pláštěnce. Lidu se sešlo sakra požehnaně, aby ne, jak často se poštěstí, že budeš mít tyhle jména vyskládaný vedle sebe „kousek“ od svýho domova? A navíc během svý návštěvy jsou tady vlastně jen pro tvoji potěchu, aby předvedli svůj skateboarding a potkali se s početnou fanouškovskou základnou, která se po včerejšku určitě  mnohonásobně rozšířila.

 

Carlos Ribeiro přesně ukázal, proč patří mezi nejlepší skejtry světa, a to i tímnhle switch 360 flipem ze skočky / Foto: koprivak.art

 

Parta si dala nejdřív session na bednách po celý plaze, která trvala zhruba hodinku a potom se kompletní tým i početný diváctvo přesunulo ke skočce a bedně vedle ní. Tam tým strávil taky necelou hodinku. Vraždili strašně, co si budeme povídat… vypisovat tady veškerý triky, nemá cenu, protože toho byla strašná spousta. Co by se asi vypíchnout mohlo, byl Tiagův vesmírnej ss pop shoveit revert!

 

Nejnovější přírůstek do Primitive PRO rodiny, Marek Zápražný, při činnosti, která je nedílnou součástí PRO života / Foto: koprivak.art

 

Po demu se začla strhávat bitva o ukořistění podpisů a fotek s pros. Na Primitive stánku byla k mání spousta triček, který se neházely do davu, ale vydávaly podle velikosti na přání. Dál byly k dostání plakáty k tour, který v kombinaci s trikem tvořily ideální propriety pro podpisy všech týmovejch riderů. Nutno říct, že všichni byli milí, usměvaví a s fanoušky strávili dobrou dvou hodinku.

 

 

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Primitive Skateboarding (@primitiveskate),