Primitive vydal další dokonalé full-length video „Fourth Quarter“

Je to tady! Jak kluci z Primitive slíbili, tak udělali – další full-length video je ode dneška na našich obrazovkách. „Fourth Quarter“ přináší, jako už je u Primitive standardem, perfektní kameru, edit i soundtrack, a hlavně ještě lepší skejtování.

 
Po společném intru, kde uvidíte všechny čtyři tváře celého počinu – Miles Silvas, Trent McClung, Robert Neal a Giovanni Vianna, je čas na první part, kterého se chopil čerstvý profík Giovanni Vianna. Ten video odpálí ve velkém stylu hlavně na railech a jeho signature caballerialy do všeho nemůžou chybět. Jestli je tohle pro debut, máme se do budoucna na co těšit!

 

Po obřích railech od Gia se přesuneme rovnou ke stylové technice od Roberta Neala, který s jeho neskutečnou lehkostí sází flipy přes všechno, do všeho a ze všeho! V podobném duchu se nese i následující part Trenta McClunga, který kromě nesmyslných komb na zídkách přidal ještě nějaké raily, a nad celým partem budete kroutit hlavou tak, že vás zítra bude bolet za krkem!

 

Asi všichni jsme tak trochu čekali společnou týmovou montáž, ale ta se bohužel nekoná a rovnou se přechází k last partu, který si vysloužil Miles Silvas. Ten sice před týdnem přišel s pětiminutovým partem pro Spitfire, ale ten byl ještě slabý odvar toho, co si nachystal pro Primitive. Před zhlédnutím partu je dobré připomenout, že Miles jezdí na levou nohu, ikdyž to u obřích railů a nekonečných schodů na switch vůbec nevypadá!

 

Sečteno a podtrženo, kluci přináší další nepochopitelné party, ze kterých vám půjde hlava kolem, a rozhodně se nemůže zapomenout ani na práci Alana Hannona a dalších ve střižně i na spotech, protože zpracování a kamera posouvá celý zážitek o hrozný kus dopředu!