qp Bowl session XIII.

Je už několikaletou tradicí, že se do černovickýho bowlu během léta sjedou milovníci rádiusů, dobrýho pití, muziky a hlavně volnýho ducha. Po smíchání těhle složek vznikne ojedinělá směs, která má pure skateboarding, jako svojí hlavní podstatu a víkend u Coldy je tak zážitkem minimálně do příštího ročníku.

 

Text / Video: Colda

Foto: Vláďa Hlaváček

 

 

Neskutečnej mejdan, kterej začal ve čtvrtek, vlastně ve středu a skončil v pondělí. Počasí klaplo za jedna, žádnej stres, tak co víc si přát? Nakonec i ta krev tekla, ale to už je celkem standart (i když letos bez sanitky). Je to mazec pozorovat, jak spolu skejtujou lidi, který to fakt baví a je jim úplně šumák, že je jednomu přes čtyřicet a druhej ještě tahá batoh na základku. Třeba takovej Fanda Havránek má neskutečně našlápnuto, zabíjí jak starej pardál a zaručeně o něm budem slýchat ještě dlouho. Mě osobně nejvíc bavil David Švamberk, pár let už ho pozoruju a musim fakt smeknout.

 

 

Ale ať si jezdí kdo chce, jak chce, všichni dohromady jsme strávili tuhle sešn fakt na pohodu a někteří z nás fakt v pekelnej kalbě. Jednou mi někdo říkal, že Hrušovany nad Jevišovkou jsou takovej pobožnej kraj, nechci mu to vyvracet, ale podle mě tam sídlí něco úplně jinýho.

 

 

Chci poděkovat všem, co si udělali čas a dorazili, kapelám, že rozhejbali tu bandu kanálníků a hlavně všem, co tříděj odpadky.

 

Tak taková byla třináctá sešn, aspoň já ji takhle zažil. Tak zdar a třeba se za rok zase slezem.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding