Report z otvíračky skateparku v Praze na Lužinách

Vydáno: 12.11.2023

V pondělí 16. října 2023 došlo k očekávanému okamžiku – slavnostnímu otevření nového skateparku Lužiny. Tato událost, které se zúčastnilo množství nadšených skateboardistů, in-line bruslařů a koloběžkářů, se odehrálo na místě bývalého skateparku.

Hlavními hosty této události byli starosta Městské části Praha 13 David Vodrážka, místostarostka Marcela Plesníková a zástupce společnosti Mystic Constructions Martin Lucuk. Společně přestřihli pásku, označující oficiální zahájení provozu skateparku.

Nový skatepark Lužiny nabízí dvě úrovně zábavy. První je malá část ve formě skate plazy vhodný pro skateboardisty, zatímco druhá velká část je rádiusový prostor určený pro in-line bruslaře a koloběžkáře. To znamená, že park je připraven uspokojit potřeby všech zájemců o extrémní sporty.

Během slavnostního otevření probíhala fascinující skate a in-line skate exhibice, která sklidila velký potlesk a uznání od publika. Design skateparku byl obohacen o graffiti dílo od talentovaného umělce Radka Slabého.

Hudební produkci během této akce zajišťoval DJ Flux, který dodal události energii a rytmus. Kromě exhibice měli návštěvníci možnost zúčastnit se skateboardingové školy pro veřejnost a soutěže "best trick contest," která přinesla vzrušení a soutěžní atmosféru.

Otevření skateparku Lužiny bylo významnou událostí pro komunitu skateboardistů a milovníků extrémních sportů v Městské části Praha 13. Tento nový skatepark slibuje být místem zábavy, akce a inovace pro všechny, kteří sdílí vášeň pro skateboarding, in-line bruslení a koloběžky.