Repre na návštěvě v Trutnově

Vzhledem k letošní ponuré atmosféře, která zavládla a připravila nás tak o spousty závodů včetně ČSP, se přistoupilo ke kroku, kdy česká skate repre objíždí skateparky, ve kterých se měly konat jednotlivé zastávky ČSP. Cílem byly různé workshopy s dětmi, doprovodné soutěže a samozřejmě celodenní skateboarding. Prvním městem, které hostilo tuhle vyvoněnou návštěvu, byl Trutnov.

 

Foto: Koprivak.Art

 

 

Historicky první zastávka konceptu Repre SkateTour 2020 se odehrála v trutnovském JunkYard betonovém skateparku. Na letošní skate sezónu bylo naplánováno hned několik závod českého poháru ve skateboardingu,  avšak kvůli celosvětovému nepříjemnému problému s Covid-19 byla tato série přesunuta na další rok. Tento skate rok byl tedy umírněn na menší akce.

 

 

 

Česká asociace skateabordngu – Czech Skateboarding tedy vymyslela koncept Repre SkateTour který spočívá v celodenní akci pro konkrétní město, skatepark a komunitu. Celé nedělní odpoledne patřil trutnovský skatepark lokální komunitě které se měla možnost potkat s hlavním CzechSkateboarding repre teamem a společně si zaskejtovat, naučit se nové triky, mrknout se na eshibiční závod Game of SKATE a dále si vyzkoušet atmosféru závodu v doprovodných BestTrick contestech.

 

 

Celý tento den byl v uvolněné atmosféře která gradovala ve velké hecování v podvečerních závodech a exhibicích. Děkujeme městu Trutnov za spolupráci a těšíme se na více akcí společných projektů.

 

Pro kompletní fotogalerii klikej ZDE

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding