Rozjíždíme pro vás soutěž #SKATEROCKINSTATRICK

Skaterock.cz se pro vás opět rozhodl uspořádat Instagram soutěž s názvem Skaterock Insta Trick, ve které bude naší redakcí za každý měsíc vybrán jeden šťastlivec, který si odnese jako výhru desku z limitované edice Skaterock.cz.

Skaterock.cz na Instagramu

 

Jak bude soutěž probíhat? Každej, kdo má chuť se zúčastnit, natočí a uploadne na svůj Instagram účet jeden nejlepší trik, kterej vrátil. Přidá hashtag #skaterockinstatrick a @skaterockcz a na konci každého měsíce vyhlásíme ten nejlepší, který vyhraje desku. Nezapomeň sledovat Skaterock.cz na Instagramu, aby jsi byl v obraze a neunikly Ti novinky z dění okolo skateboardingu. 

 

Přidáním tagu #skaterockinstatrick tak bude tvoje video součástí alba se všemi peckami.

 

Co máte možnost vyhrát? Je to deska z limitované edice Skaterock, o jejíž design se postaral náš redaktor Daniel Dujsík, kterého znáte pod zkratkou Daniel D. Záleží jen na vás, jestli si jí vyvěsíte na zeď nebo jí venku pořádně provětráte.

 

Cena pro vítěze

 

Na ukázku vám náš redaktor Daniel Dujsík natočil příkladné video, které má i na svém Instagramu. Jsme zvědaví, jaký trik vytasíte vy. Komplet galerii s tagem #skaterockinstatrick najdeš tady.

 

 

Shrnutí pravidel:

Nahraj svůj best trick na svůj Instagram. Nutností je, aby to byl záběr NOVÝ!!! Neuznáváme trik, který jste vrátili někdy před x lety nebo jste jej už sdíleli a přihodíte akorát hashtag. Je jedno, kde trik uděláte. Jestli na flatu, skateparkové překážce nebo na streetu je nám úplně fuk.

 

Budeme hledět i na zpracování editu. Kdo si s ním trochu pohraje, tak dostane body navíc. Ale hlavní je pro nás samozřejmě samotný best trick. Inspirovat se můžete v Danově jednotrikovce nebo Kopově zde.

 

Přidej hashtag #skaterockinstatrick, abysme si tvého triku všimli a zařadil ses tak mezi soutěžící. Nezapomeň přidat tag @skaterockcz.

 

Pak už jen čekej na vyhlášení, které bude na konci každého měsíce. O vítězi se dozvíte na našem webu na začátku dalšího měsíce. Tak do toho a těšíme se na vaše vraždy!