Santa Cruz | „Til the End vol. 5“ video

Z videí „Til the End“ od Santa Cruz se už postupem času stává klasika. Před námi leží už páté pokračování, které nabízí opět tři party doplněné o montáž většiny lidí z týmu. Celé video je věnováno Henrymu Gartlandovi, který se objeví s pár triky i v montáži.

 

První part odpálí Jeremy Knibbs, který zabije na všem, co mu přijde do cesty, ale jeho neoblíbenější překážka bude pravděpodobně bang – na těch si libuje nejvíc, i když se jedná třeba o střechu. Po jeho partu následuje montáž, kde se ukáže Tom Asta, Eric Dressen, Henry Gartland, Fabiana Delfino, Tom Remilard, Blake Johnson a mnoho dalších.

 

Další part patří týpkovi, který má kino víc na litry než olliečko, kterým je Maurio McCoy. Ten to zase pořádně rozflipoval a minimálně noseblunt nokick si budete párkrát přetáčet. Po flipech a technice od Mauria si chvíli „vydechneme“ u bowl sekce, po které už přichází na řadu last part.

 

Ten si právem zasloužil Emmanuel Guzman, který to rozjel ve velkém stylu – a to jak na streetu, tak i v bazénech. Emman to pálí v pořádném speedu, na hodně těžkých spotech a hlavně hlava nehlava. O tom nás nejednou přesvědčí a u last tricku vás stoprocentně zamrazí. Po tomhle peklu už následují pouze titulky s bsides a opáčkem toho nejlepšího, co jsme mohli vidět. A že toho zase bylo!