Santa Cruz vydává již čtvrté pokračování „Til The End“ videa

Santa Cruz je jedna z nejstarších firem ve skateboardingu a má stále našlapaný tým – a to od profíků až po méně známé amatéry. Materiálu tak dokáží natočit víc než dost a nyní tak přichází s již čtvrtým pokračování „full length“ videa „Til The End“. Tentokrát se hlavní role ujali Henry Gartland, Jesse Noonan a Justin Sommer, kteří si do videa připravili full part.

 

Mimo nich do videa přispěli několika triky taky například Eric Dressen, Tom Asta, Tom Knox, Dylan Williams, Tom Remillard, Blake Johnson, Maurio McCoy, Fabiana Delfino a celou montáž završí nekonečným feeble grindem Kevin Braun. Poté přichází na řadu už sekce full partů, které jsou proložené ještě tým sekcí z tripu do Argentiny. Komentovat jednotlivé party asi nemá smysl – je to prostě vražda za vraždou. Je super, že dostali tentokrát prostor méně známí skejtři, kteří ale rozhodně dokázali, že si to stoprocentně zasloužili.

 

A na páté pokračování, kde bude pozornost směřována na Mauria McCoye, Jeremyho Knibbse a Emmanuela Guzzmana, se můžeme těšit již brzy.