SNOWBOARDEL SE PŘESTĚHOVAL NA NOVOU ADRESU

Vydáno: 13.11.2023

 

Oblíbený boardshop Snowboardel je na českém trhu už od roku 1991 a aktuálně se přestěhoval z obchodního centra Galerie Butovice. Nově jej najdete na zbrusu nové adrese – tak nové, že ještě nemá ofiko název ulice, to naštěstí v dnešní době navigací není problém. Nový Snowboardel najdete přímo u pražského okruhu, sjezd 21 na Stodůlky, v areálu nově vybudovaného komerčního centra Logport West.  Necelých 10 minut cesty od bývalé adresy v Butovicích a zároveň se jedná o největší kamennou prodejnu nejen u nás, ale i ve střední Evropě.

Bod do mapy:

Co nové prostory nabídnou?

Snowboardel je tu s vámi více než tři desetiletí a bylo načase ho posunout zase o kousek dál. Prostornější kamenná prodejna o úctyhodných 1 000 m2 nabídne lepší možnosti, jak vystavovat a předvádět prodávané zboží svým věrným zákazníkům. Nové prostory navíc umožní spojit sklady a kamennou prodejnu, což se promítne do rychlejší a celkově efektivnější expedice e-shopových zásilek.

Zkrátka a dobře vám Snowboardel díky této změně bude schopen poskytovat ještě lepší servis, než tomu bylo doposud. Stěhování proběhlo na začátku října a na prodejně opět najdete vystavené to nejlepší vybavení pro skateboarding, snowboarding, paddleboarding, windsurfing, kiteboarding a wingfoiling. Každý den od 10 do 20h.

Narozeniny Snowboardelu – ideální příležitost pro první návštěvu

Již tento pátek Snowboardel startuje svoji tradiční narozeninovou akci a to znamená jediné. Kompletní přecenění veškerého sortimentu a největší slevovou akci roku. Takže pokud chceš omrknout novou prodejnu nebo si vybrat něco na e-shopu, tak teď máš ideální příležitost. Slevy budou sahat až do výše 60%, celá akce končí úderem nedělní půlnoci, tak to neprošvihni!