Soutěž Skaterock Design 2017 má svého vítěze!

Kreativní soutěž s názvem Skaterock Design 2017 je u konce. Cílem bylo probudit ve vás uměleckého ducha, aby jste ztvárnili vlastní design desky. Nakonec se nám dostalo hromady skvělých návrhů a my už známe celkového vítěze. Více se dozvíte v následujícím článku!

Illustration by Daniel Dujsík

 

V období od 13. září do 31. října proběhl skrz náš web první ročník soutěže, která nese název Skaterock Design 2017. Připravovat pro vás soutěžní kvízy již bývá jakousi tradicí a tak jsme se rozhodli zapojit čtenáře zajímavějším a zábavnějším způsobem než jen zaškrtáváním správných odpovědí. Pravidla byla jasná a zároveň tématicky otevřená čemukoliv – nakreslit ten nejlepší design, vyfotit tu nejlepší fotku, kterou bylo následně třeba převést do elektronické podoby. Přece skoro každý si někdy kreslil na papír, jak vypadala jeho vysněná deska.

 

V archívu se nám sešlo přes padesát soutěžních návrhů, což je opravdu úctyhodné číslo. Vzhledem k tomu, že jste nám poslali spoustu zajímavých designů, tak jsme se rozhodli vybrat celkového vítěze i odměnit další dva snaživce. Porota to neměla vůbec jednoduché, ale nakonec se shodla.

 

Vítězem prvního ročníku soutěže Skaterock Design 2017 se stává Vladimír Šmída se svým designem Antichrist! Tímto mu gratulujeme a již brzy se může těšit na odměnu v podobě dvou limitovaných desek, z nich dalších 28 kousků budou následně v prodeji na shopu Ambassadors.

 

Vítězný design Antichrist od Vladimíra Šmídy.

 

Na druhém místě se umístil nápaditý design Uhorkáč / Okurkáč od Marka Trebuľy. Třetí místo patří Martinovi Slávikovi za zajímavý výtvor Two Face. Tito dva za svůj návrh obdrží jednu desku a zbylých 29 prken půjde do prodeje.

Zleva 2. místo Marek Trebuľa "Okurkáč", 3. místo Martin Slávik "Two Face"

 

Tímto ještě jednou gratulujeme vítězům a všem zúčastněným za fakt suprové výtvory. Nemusíte ale zoufat, neboť na jaře se uskuteční druhé kolo soutěže Skaterock Design! Sbírejte nápady a brzy se uvidíme. V blízké době očekávejte prodej slibovaných výherních desek na Ambassadors shopu.

 

Níže přikládáme galerii s dalšími vybranými soutěžními designy.