TOP 10: Hall Of Meat na Instagramu za rok 2018

Jak všichni víme pády ke skateboardingu patří, a to víc, než k čemukoliv jinému.

Proto je zde souhrn toho nej z Hall Of Meat Instagramu, kde se to plní šílenostma každou chvíli. Některé pády jsou spíše pro pobavení, ale taky tě u toho může slušně zamrazit po zádech. Pořadí nehraje roli a jedná se o subjektivní názor. Je to zkrátka seznam těch deseti videí, který si za tento rok rád připomenu.

 

V prvním kousku stačilo trošku vyvedení z rovnováhy a máme tu krásnej rychlej pád, kterej musel zabolet vážně dost. Tyler Frechette na tenhle spot nejspíš nebude vzpomínat v dobrém.

 

Jim Greco se s námi podělil o hroznou ze svého krátkého filmu „Jobs? Never!!“, kde Jim skejtoval svý dokonalý auto a pak se nepohodl s patníkem u cesty. Díky filmu existují i záběry, kde poté vidíme, jak celá tahle hrůza dopadla..

 

Tohle jinak než hodně moc nejvíc nevydařeným dnem definovat snad ani nejde. Nejdřív spára, pak pěkný klouzáníčko a ještě to zakončit kotníkem ..no co víc si přát?

 

 

Tenhle týpek měl zase se svým crookem víc štěstí, než leckdo. Pokud by tohle mělo být schválně, tak by to teprv byla pecka!

 

Jo downhill to zní vždycky jako skvělej napád, do kterýho se každej rád hrne, ale sem tam to chce i promyslet, ať neskončíš omotanej okolo patníku jako tady.

 

Srandičky za výhledem trendy videjka na insta, to je hezká vidina, která se může snadno změnit v krásný Hall Of Meat.

 

Následující video není ani tolik o nějakém větším pádu, ale o neskutečném štěstí, které tenhle borec měl. A údajně byl na místě i spotter, ale musel bejt dost k ničemu s takovýmhle výsledkem.

 

Krok jedna je určitě vybrat vhodnej spot, potom vymyslet trik, no a pak už stačí to jenom odjet a natočit to. V tomto daném případě šlo vše určitě podle plánu!

 

Credit card má ve skateboardingu už dlouholetou tradici a je hezký vidět, že se v tom dá pořád zdokonalovat a vždy to provést originálně.
https://www.instagram.com/p/BfbbwFghMcG/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

A na závěr je tu krásnej treflip s další originální kreditkou, která nevypadá vůbec, ale vůbec zdravě ..

 

To bude vše z krátkého souhrnu deseti držek z roku 2018. Užij si Silvestra a hodně odjetejch triků v roce 2019 a co nejmíň pádů všeho stylu!

Autor: Danny Seidel Rubrika: Skateboarding