TWS přináší další pokračování „Skate and Create“

Skateboarding a kreativita jdou neodmyslitelně ruku v ruce. Toho si je vědomý asi každý a lidi z Transworld magazínu  letos oživili tradiční contest, které tyto aspekty spojuje – Skate and Create. Pravidla jsou jednoduchá – čtyři skate týmy a pro každého jeden měsíc času na natočení originálního videa.

Po pauze se představují týmy Birdhouse, Visual., Meow a Thank You a po zkontrolování jejich editů můžeš jít hlasovat na tenhle odkaz.
 
Torey Pudwill a Daewon Song za Thank You prucruisovali poklidné ulice LA, kde potkali maximálně tak Chada Musku.

 

 

Tým Birdhouse, kde se ukáže Tony Hawk, Jaws, Clive Dixon nebo třeba David Loy si postavili „obrněnou“ dodávku a s ní proměnili všechno ve spot – třeba i střechu na West LA Courthousu.

 

 

Holčičí skateboarding je zastoupen hlavně ve videu od Meow, kde se objevuje Vannessa Torres nebo Marriah Duran, které stihly opravit a postavit spoustu spotů.

 

 

Poslední, a rozhodně neméně zajímavý edit, dali dohromady JP Souza, Shmatty Chafin, Matt Miller a JP Souza z Visual. Ti spoty probudily reflektivními pásky, sami se ohákli do reflektivního oblečení a výsledek stojí určitě za to.