Vánoční bowl contest na Štvanici

Když se řekne slovo Vánoce, vybaví se nám spousta tradic, který se během těhle křesťanských svátků provádějí. Na pražský Štvanici se ale koná úplně jiná, ryze nekřesťanská tradice, která má spjatost s úplně jiným náboženstvím, kterým je samozřejmě skateboarding a jde o každoroční Vánoční bowl contest.

 

Letos stejně jako loni, předloni, před předloni a kam až paměť sahá, proběhl vánoční bowl contest na štvanici. Naštěstí bylo super počasí, takže ani nevadila absence naftového topení, které si to letos rozmyslelo s tím , že letos topit nebude a nechá to jen na plynovým topení.

 

Díky Záhulovi a jeho kámošům se podařilo nasadit bočnice a bowl byl díky tomu připraven na vánoční šílenství.
Necelá třicítka jezdců nejen z Prahy si to rozdala za doprovodu kapel DR. MULO a MULLETHEAD a byl to opravdu pořádný nářez.

 

Vyzdvihl bych nejen jízdy obou děvčat a juniora Fandy, ale i starších jezdců jako Pankera, D.H.čka apod., kteří tomu setsakramentsky nakládají.

Všichni tomu dávali 100 % a bohužel to odnesl kotník Fandy Šestáka, který původně ani nechtěl jezdit, ale pak to pekelně rozbalil.

 

 

Letošní sud piva si odnesl zcela zaslouženě hejtman Záhul neb mu to tam padalo a byla radost se na něj koukat. Následovalo veselé vyhlášení v klubu, Legendární tombola, která někomu zajistila dárky pod stromeček a pak už DJ Cína, který rozpohyboval nejednoho netanečníka. A pak……….ráno.

 

Tato akce patří k Mystickým jistotám a děkuji za ni. Tak jako se každý rok těším na Mystic Skate Cup, tak podobné místo zaujímá vánoční bowl.

 

Béda

 

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding