Vans X Picnic – Berle Pro Contest

Jak jistě víte, v Picnic Skateshopu je minirampa již dlouho. Ovšem kluci se rozhodli pro již třetí rekonstrukci této rampy. Oslovili značku Vans, která do toho šla s nimi a tak se v prosinci mohlo začít.

 

 

Přestavba trvala déle hlavně kvůli tomu, že se rampa nachází přímo v obchodě a bylo potřeba pracovat hlavně po zavírací době.

 

 

Na přestavbě se podíleli především Jezus a Lanýž, ale samozřejmě mnoho dalších lidí přidalo ruku k dílu, za což jim velice děkujeme. Na začátku února bylo hotovo. Nová menší rampa s posezením a nezávislým ozvučení je opravdu super.

 

 

Otvíračka rampy byla spojena s prezentací nové boty od Vans a to Berle Pro promodel. 5. 2. – 12. 2. proběhl tzv. online contest.

 

 

V tuhle dobu mohl kdokoliv přijít zajezdit si do rampy a natočit si svůj soutěžní trick. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: Lip Trick, Flip Trick, Air Trick a Best Line.

 

 

Stačilo si natočit trick, dát ho na instagram a označit příslušným hashtagem. Mimo to bylo každý den pro všechny návštěvníky připraveno občerstvení, pivka a nealko.

 

 

Po celý týden si mohli účastníci vyzkoušet novou botu Vans BerloPro. 26. 2. 2019 proběhlo vyhlášení výsledků a poslání cen výhercům. Samozřejmě výherci dostali nové boty Vans Berle Pro, trička, mikiny a kšiltovky od Vans.

 

 

Výsledky:

 

Vansline:

 

1. Bartek Piguła
2. Jiří Houka

3. Kuba Jurča

 

Bartek Pigula

 

Jirka Houka

 

Jakub Jurča

 

Vansliptrick:

 

1. Jiří Houka
2. Petr Zorychta
3. Vítek Kunz

 

Petr Zorychta

 

Vítek Kunz

 

Vansfliptrick:

 

1. Ondřej Nguyen
2. Kristian Burian
3. Petr Zorychta

 

Ondřej Nguyen

 

Kristián Burian

 

Vansair:

 

1. Bartek Piguła
2. Kuba Jurča

 

Nejstarší účastník

 

Martin Blanik (38let)

 

Martin Blanik

 

Děkujeme Vans a samozřejmě všem návštěvníkům a riderům, bylo to super.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding