Z drsnýho severu doputovalo Impure video „Low Society“

Možná už jsi o tlupě s názvem Impure slyšel, tyhle lidi spojuje skateboarding, přátelství, touha objevovat a hlavně si to všechno náramně společně užít. Před pár dny odpremiérovali svoje video Low Society, který ti přinášíme online. Takže… Pokud ještě nevíš, kdo jsou alkáči ze severu, pak je čas doplnit si mezery!

 

 

Impure smečka ve složení Kouny, Pepa, André, Tára, Metaxa, Pedro a Burák, za doprovodu zahraničních Alexů, maskota Pedra a pod taktovkou Impurefuhrera Frenka, poslední rok promarnila obrážením ditchů a DIY spotů a teď ti servíruje svojí domácí pálenku, v podobě videa Low Society.

 

 

Banda je poměrně různorodá. Od uplnejch alko-trosek až po technickýho vraha, proto si ve videu každej najde to svý a vyplatí se zatnout zuby a vydržet až do konce! Impure razí ideu, že skateboarding není jen o skateboardingu, a proto je video prošpikovaný vstupama z aftersession mejdanů a díky těm se rozhodně nudit nebudeš.

 

 

Celá věc byla zakončená premiérou na domácím božáku, kde se odjel i kratkej best trik, kterýmu kraloval Jarek Špecián. V závěsu pak Burák a Kraken. Akci do dokonalosti dotáhly kapely Sorry Holka, Another False Story a Cigarette Syndrome. Vzhledem k tomu, že si pravděpodobně z premiéry všichni odnesli leda tak velký vokno, je potřeba dát si to celý ještě jednou!

 

 

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding